Sportā
Priekuļu kauss kopā ar Preiļu veterānu volejbola komandu atceļo uz Preiļiem

Aizvadītajā sestdienā, 28. oktobrī, Preiļu veterānu volejbola komanda startēja sacensībās “Priekuļu kausi veterāniem 2023”, kur vīriešu komandu konkurencē startēja deviņas vienības no visas Latvijas. Demonstrējot cīņassparu un neatlaidību, mūsu volejbolisti izcīnīja 1. vietu, pārvedot mājās augstākā kaluma godalgas un uzvarētāja kausu.

Jāatzīst, ka sākotnēji sacensību norise mūsējiem nebija labvēlīga. Vispirms zaudējums pirmajā spēlē pret Valmieras komandu (17:18 un 16:18), pēc tam diezgan pārsteidzoša neveiksme pret mājiniekiem – Priekuļu volejbolistiem, taču izšķirošajā grupu spēlē beidzot izdevās sataustīt spēles pavedienu un uzveikt Saulkrastus.

Atbilstoši sacensību nolikumam, saskaitot visus izcīnītos punktus, Preiļu komandai tomēr izdevās izkļūt no grupas kā otrajai labākajai komandai, kur pusfinālā stājās priekšā spēcīgā Viļķenes komanda. Emocijām bagātā spēlē Preiļu komandas dalībnieki demonstrēja ļoti labu aizsardzību: gan bloķējot sitienus pie tīkla, gan uztverot bumbas laukumā, kā arī precīzi un veiksmīgi uzbrūkot pašiem - divos setos pretinieks tika uzveikts. Savukārt finālā stājās priekšā Madonas vīri, kas otrajā pusfināla mačā pieveica valmieriešus.

Kā jau finālam piederas, uzvarētājs tika noskaidrots trijos setos. Pirmajā setā preilieši noturēja savu pārsvaru, pārliecinoši izvirzoties vadībā, savukārt otrā seta pašā kulminācijā uzvaru izcīnīja madonieši. Izšķirošajā setā atkal dominēja Preiļu komandas pašaizliedzīgā spēle, aizsardzība un precizitāte uzbrukumā. Galarezultātā uzvarēts trešais sets un iegūts čempionu tituls.