Sportā

Preiļu novada sportisti Feoktiskts Pušņakovs (70+), Aivars Žugris (60+),  Ilona Aizpuriete (45+) pārstāvēja novadu Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru savienības 60. sporta spēlēs Valmierā, kas norisinājās 15. un 16. jūlijā. Divu sacensību dienu rezultātā komanda izcīnīja piecas medaļas: Feoktiskts Pušņakovs 100 m skrējienā izcīnīja pirmo vietu, 200 m un 400 m skrējienā izcīnīja otro vietu, piekāpjoties cīņā ar sportistu no Igaunijas. Aivars Žugris 5 km skrējienā izcīnīja otro vietu un Ilona Aizpuriete 800 m skrējienā izcīnīja trešo vietu, 400 m skrējienā izcīnīja piekto vietu un 200 m skrējienā izcīnīja septīto vietu savā vecuma grupā. Komandu kopvērtējumā starp 1064 dalībniekiem no 30 pašvaldībām izcīnīta divdesmit piektā vieta. Sporta spēlēs piedalījās ne tikai Latvijas sportisti, bet arī Lietuvas un Igaunijas sporta veterāni. Spēļu gaisotne bija draudzīga un cīņas spara pilna. Atklāšanas parādē spēļu dalībnieki prezentēja savas komandas, Preiļu novada komanda izcēlās un piesaistīja dalībnieku uzmanību ar kolorīto kraukli un vieglatlētikai uzticīgiem sportistiem. Sacensību rezultāti atrodami ŠEIT.

Paldies Preiļu novada BJSS administrācijai par iespēju pārstāvēt Preiļu novadu sporta spēlēs un nest novada vārdu Latvijā! Visi sportu mīlošie tiek aicināti pievienoties un pārstāvēt novadu nākošgad Latvijas pašvaldību sporta spēlēs, kā arī šobrīd gatavoties 9. Latvijas čempionātam vieglatlētikā vecmeistariem Bauskā 26. augustā.