Sportā

3. un 4. februārī Kuldīgā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 un U-16 vecuma grupās. Teicamu sniegumu uzrādīja vairāki Preiļu novada BJSS jaunie vieglatlēti, mājās pārrodoties ar godalgām.

Par Latvijas čempionu trīssoļlēkšanā U-16 grupā kļuva Markuss Soms ar rezultātu 12 m 21 cm. Sudraba medaļu augstlēkšanā izcīnīja Guntis Sparāns ar rezultātu 1 m 83 cm, bronzas medaļu – Markuss Soms augstlēkšanā ar rezultātu 1 m 74 cm.

5. vietu lodes grūšanā izcīnīja Edvards Brakovskis (rez. 12 m 32 cm), savukārt 6. vietu stafetes skrējienā 4×200 m izcīnīja Mārtiņš Sparāns, Edvards Brakovskis, Guntis Sparāns, Markuss Soms – 1 min 46,70 sekundes. 7. vieta 60 m skrējienā Mārtiņam Matisānam, 8. vieta lodes grūšanā Dainim Strodam ar rezultātu 11 m 35 cm. Komandā startēja Franciska Liniņa (MSĢ) 200 m un 400 m, Raivis Bogotais lodes grūšanā un Ērika Some (U-14) 60 m skrējienā.

Lepojamies ar mūsu audzēkņiem un sakām paldies treneriem Staņislavam Stankevičam un Jānim Brakovskim.