Sportā
Preiļu hokeja komanda turpina cīņu Daugavpils atklātajā amatieru hokeja čempionātā

Jau iepriekš informējām, ka Preiļu hokeja komanda 29. oktobrī uzsāka dalību Daugavpils atklātajā amatieru hokeja čempionātā, gūstot spēcīgu uzvaru (10-6) pār pagājušās sezonas bronzas ieguvējiem “DVL”.

Diemžēl nākamajā spēlē, kas 4. novembrī notika pret pagājušās sezonas uzvarētājiem “Mēs Daugavpils”, Preiļu komandai nācās atzīt pretinieku pārākumu, spēles izskaņā piekāpjoties ar rezultātu 3-7. Neskatoties uz nelabvēlīgo rezultātu, Preiļu hokejisti spēles laikā ne uz mirkli nepadevās un trešajā puslaika šķita, ka tūlīt pat komanda atspēlēsies, bet pie rezultāta 3-4 tā nopelnīja noraidījumu 2+2 un četras minūtes spēlēja mazākumā, ko arī meistarīgi savā labā izmantoja pretinieks.

Nākošā spēle notiks 19. novembrī plkst. 16.15 pret komandu "HK FĒNIKSS".