Sportā
Preiļu hokeja komanda startē Daugavpils atklātajā hokeja čempionātā

Sācies Daugavpils atklātais amatieru hokeja čempionāts, kur startē arī Preiļu komanda. Pirmā spēle notika 29. oktobrī, preiliešiem plūcot laurus ar uzvaru 10-6 pret pagājušās sezonas bronzas ieguvējiem “DVL”.

Spēle bija spraigu emociju pārpilna - Preiļu komanda jau 14. spēles sekundē izvirzījās priekšgalā un pēc pirmā puslaika beigām bija pārliecinošā vadībā ar rezultātu 5-0. Taču pavisam negaidīti sasparojās pretinieku komanda, kā rezultātā trešā puslaika vidū rezultāts bija neizšķirts 6-6, bet preilieši nesalūza un godam turpināja spēlēt, gūstot uzvaru pār pretinieku komandu. Ar trīs gūtajiem vārtiem atzīmējās Edgars Pedāns, kurš arī izvirzīja vadībā Preiļu komandu.

Nākošā spēle notiks jau šo sestdien plkst. 19.15 pret pagājušās sezonas uzvarētājiem “Mēs Daugavpils”.