Sportā

15. oktobrī noslēdzās kārtējais Preiļu novada atklātais individuālais čempionāts galda tenisā.

Sacensību galvenais tiesnesis Voldemārs Limans pavēstīja, ka turnīrs tradicionāli norisinās trīs kārtās ar mērķi popularizēt galda tenisa sporta veidu un dot iespēju Preiļu novada galda tenisistiem sacensties ar citu Latvijas novadu, pilsētu un ārvalstu sportistiem. Čempionāta pirmā kārta norisinājās 24. septembrī, otrā – 2. oktobrī, trešā un noslēdzošā – 15. oktobrī.  Kopumā pa visām kārtām šogad čempionātā piedalījušies 45 dalībnieki no Rīgas, Aizkraukles, Jēkabpils, Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, Preiļiem un Lietuvas (Utenas, Zarasai).

Čempionātā vīriešu konkurencē kopvērtējumā godalgoto 1. vietu izcīnīja rēzeknietis Deniss Vasiļjevs, aiz sevis attiecīgi atstājot Dariusu Kuzmu no Lietuvas un Vjačeslavu Gedroicu no Daugavpils. Jāatzīmē, ka čempionāta kopvērtējumā teicamus rezultātus uzrādīja preilieši – Aleksandrs Pahomovs, ierindojoties 4. vietā, un Ainārs Mūrnieks, iegūstot 6. vietu.

Grupā 40+ 1. vietu ieguva Eduards Stefanovičs no Daugavpils, 2. vietā ierindojās aizkrauklietis Edgars Pikšteins, 3. vietā – Sergejs Nazarovs (Rēzekne).

Grupā 60+ 1. vieta Sergejam Kritenko (Krāslava), 2. vietu ieguva daugavpilietis Anatolijs Bikuļčs, 3. vietā – Viktors Martinovs (Preiļi).

Grupā 70+ 1. vietu izcīnīja lietuvietis Voldemaras Lapinskas, 2. vietā ierindojās rēzeknietis Andrejs Rešetņikovs, 3. vietu ieguva Anatolijs Krasņakovs no Krāslavas.

Sieviešu konkurencē par čempionāta laureāti tika godināta preiliete Nellija Afanasjeva, 2. vietu ieguva rēzekniete Linda Laduse un 3. vietā ierindojās Vera Gurtajute no Lietuvas.