Sportā

Lieldienu brīvdienās, 16. aprīlī, pēc nelielas pauzes, noslēdzās Augšdaugavas atklātais čempionāts basketbolā. Turnīrā piedalījās sešas komandas: Naujenes, Kalupes, Pilskalnes, Višķu, Ambeļu un Preiļu komanda.

Pēdējā spēļu kārtā saspringtā cīņā tomēr Ambeļu komanda izrādījās pārāka pār Preiļu vienību, izcīnot uzvaru ar rezultātu 68:61. Šajā duelī uzvarētājkomanda tika noskaidrota tikai pēdējā spēles ceturtdaļā. Rezultatīvākais spēlētājs Preiļu vienībā – Kārlis Kurcenbaums ar 21 gūtu punktu. Kārlis tika atzīts par komandas labāko spēlētāju visa turnīrā.

Kopsummā šajā čempionātā Preiļu komandas bilancē viena uzvara un pieci zaudējumi, ieņemot pēdējo vietu. Ņemot vērā divu gadu pārtraukumu gan spēļu, gan treniņprocesā, tad kopumā komandas sniegums tiek vērtēts kā labs, jo visām komandām tika izrādīta pretestība. Cerēsim uz augstākiem panākumiem nākamgad, bet jau šonedēļ Preiļu komanda uzsāks cīņas Līvānu novada atklātajā čempionātā.