Sportā

15. maijā Preiļos notika Latvijas Vieglatlētikas savienības un Maxima kauss atlases sacensībās četrcīņā U-14 un U-16 grupām zēniem un meitenēm. Sacensībās piedalījās 125 jaunie sportisti no Jēkabpils, Līvānu, Krāslavas, Rēzeknes, Daugavpils un Preiļu sporta skolām. Sacensības notika gan individuāli, gan komandu kopvērtējumā. Četrcīņas uzvarētāji U-14 un U-16 vecuma grupās (1.-3. vieta) izcīna tiesības startēt fināla sacensībās Valmierā, uzvarētājus apbalvoja ar medaļām un dāvanu maisiņiem no Maxima; 4.-6. vietas ieguvējus apbalvoja ar dāvanu maisiņiem no Maxima.

No Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas startēja 53 audzēkņi. Labākie sniegumi:

• U-14 grupā zēniem 2. vietu izcīnīja Dāvids Stupāns (trenere Lāsma Grīnberga),
  • U-14 grupā meitenēm 7. vieta Signijai Pastarei (trenere Mārīte Pokšāne),
  • U-16 grupā meitenēm 6. vieta Ērikai Somei (treneris Staņislavs Stankevičs),
  • U-16 grupā zēniem 1. vieta Robertam Gžibovskim, 2. vieta Edvardam Brakovskim (abiem treneris Jānis Brakovskis), 3. vieta Dominikam Kusiņam (treneris Staņislavs Stankevičs).

Komandu ieskaitē vērtēja komandas katras vecuma grupas trīs labāko zēnu un trīs labāko meiteņu izcīnītos punktus. Atlases sacensībās Preiļos 1. vietu un 500 EUR dāvanu karti ar viena punktu pārsvara izcīnīja Daugavpils sporta skolas komanda, 2. vietu ieguva Preiļu novada BJSS komanda un 3. vietu - Jēkabpils sporta skolai.

Iespēju startēt 6. jūlijā Valmierā finālsacensībās izcīnīja Dāvids, Roberts, Edvards un Dominiks! Apsveicam finālistus, Preiļu novada BJSS komandu un vēlam veiksmīgus startus Valmierā! Paldies visiem par palīdzību LVS x Maxima kausa sacensību organizēšanā!

Sacensību rezultāti pieejami LVS mājaslapas sadaļā “Kalendārs un rezultāti”.