Sportā

10. jūnijā Aglonā notika Latvijas čempionāta otrais posms nūjošanā un pirmais posms iešanā. Kopā piedalījās aptuveni 100 dalībnieku. Preiļu novadu pārstāvēja diezgan kupls dalībnieku skaits.

Attiecīgi savās distancēs un grupās par uzvarētājiem kļuva Indra Serova, Dzidra Širve, Ilona Aizpuriete, Daniels Repša, Andis Pušņakovs un Feoktists Pušņakovs. 2. vietu ieņēma Kristīne Briede, Silvija Jerjomenko, Anrijs Pušņakovs, Deivids Repša, Silvija Spruģe un Aivars Žugris. 3. vietu ieņēma Timurs Serovs, Leonīds Valdonis, Dāvis Bernāns, Kaspars Tumovs un Imants Spruģis. 4. vietu ieņēma Ilmārs Repša. 5. vietu ieņēma Ēriks Briedis un Andris Valainis. 7. vietu ieņēma Dāvis Briedis. 8. vietu ieņēma Verners Valainis. 9. vietu ieņēma Linda Skutele. 11. vietu ieņēma Tomass Serovs. 12. vietu ieņēma Aleksandrs Serovs. 16. vietu ieņēma Monika Pušņakova.

Paldies Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas tiesnešiem, sporta skolai par sagādātajām balvām, Aglonas pagasta pārvaldei un Aglonas tiesnešiem, kā arī Guntai par mūziku!

Tiekamies jau nākošajā sporta izklaides pasākumā Aglonā “Līgo regatē - 2023” Cirīša ezerā 23. jūnijā!