Starptautiskā sadarbība

Sadarbības līgumi

Utenas pašvaldība (Lietuvas Republikā) 

1997. gada 10. decembrī starp Preiļu pilsētas domi un Utenas pašvaldībua tika noslēgts sadraudzības līgums. Līgums paredz sadarbību pieredzes un zināšanu apmaiņā veselības un sociālās aprūpes jomās, demokrātijas, uzņēmējdarbības, rūpniecības, tirdzniecības, lauksaimniecības, loģistikas un plānošanas attīstīšanu, kultūras, zinātnes, vides aizsardzības, tūrisma un sporta, siltumapgādes un atkritumu savākšanas un notekūdeņu attīrīšanas sistēmu uzlabošanā utt..

http://www.utena.lt  


Glubokoe rajona padome (Baltkrievijas Republikā) 

2011. gada 24. janvārī Preiļos tika noslēgts sadarbības līgums ar Baltkrievijas Republikas Vitebskas apgabala Glubokoe rajona padomi. Līgums paredz sadarbību starp abām pašvaldībām sekojošās jomās: ekonomikas, vietējās pārvaldes, veselības aizsardzības, lauksaimniecības, kultūras un izglītības jomās, sportā un tūrismā. 

 http://glubokoe.vitebsk-region.gov.by/


Sahilas pašvaldība (Azerbaidžānas Republikā)

2012. gada 14. septembrī Preiļos tika noslēgts sadarbības līgums ar Azerbaidžānas Republikas Sahilas pašvaldību. Līgums paredz veicināt pieredzes apmaiņu, radīt iespējas ieviest kopīgus projektus vietējās ekonomikas, sociālo jautājumu, pakalpojumu sniegšanas iedzīvotājiem jomās, organizēt kopīgus kultūras pasākumus utt..

 http://qaradagh.gov.az/#


Dalība organizācijās

Biedrība „Eiroreģions „Ezeru zeme””.Preiļu novada dome 2005. gadā iestājās biedrībā „Eiroreģions „Ezeru zeme””, kas apvieno pašvaldības no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pierobežas reģioniem.

http://ezeruzeme.lv

Pēdējās izmaiņas: 15.10.2018.