Preiļu novada domes deputāti

Ārijs Vucāns

Preiļu novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 65307320

E-pasts: arijs.vucans@preili.lv

 

Pēteris Rožinskis

Preiļu novada domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks

E-pasts: peteris.rozinskis@preili.lv

 

Anita Brakovska

Preiļu novada domes priekšsēdētāja otrais vietnieks

E-pasts: anita.brakovska@preili.lv

 

Domes deputāti

Ineta Anspoka

E-pasts: ineta.anspoka@preili.lv

 

Juris Erts

E-pasts: juris.erts@preili.lv

 

Nadežda Hļebņikova

E-pasts: nadezda.hlebnikova@preili.lv

 

Jāzeps Ivanāns

E-pasts: jazeps.ivanans@preili.lv

 

Andris Lazdāns

E-pasts: andris.lazdans@preili.lv

 

Andris Pastars

E-pasts: andris.pastars@preili.lv

 

Lauris Pastars

E-pasts: lauris.pastars@preili.lv

 

Maruta Plivda

E-pasts: maruta.plivda@preili.lv

 

Ilga Pokšāne

E-pasts: ilga.poksane@preili.lv

 

Raimonds Rubins

E-pasts: raimonds.rubins@preili.lv

 

Iveta Stare

E-pasts: iveta.stare@preili.lv

 

Aigars Zīmelis

 

E-pasts:  aigars.zimelis@preili.lv

Pēdējās izmaiņas: 14.07.2021.