Preiļu novada domes deputāti

Preiļu novada domes priekšsēdētājs 

Ārijs Vucāns (APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI, Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”, Jaunā konservatīvā partija)

E-pasta adrese: arijs.vucans@preili.lv
Tālr. 65307320

Iedzīvotājus pieņem otrdienās no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00

Darba kalendārs pa nedēļām


Preiļu novada domes priekšsēdētāja vietnieks

Pēteris Rožinskis (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”)

E-pasta adrese: peteris.rozinskis@preili.lv
Tālr. 26347654

Iedzīvotājus pieņem trešdienās no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00


Domes deputāti

 

Ineta Anspoka (Zaļo un Zemnieku savienība)

E-pasta adrese: ineta.anspoka@preili.lv
Tālr. 28669397

Iedzīvotājus pieņem trešdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 12.00 Riebiņu vidusskolā.


Mindaugas Bitinas (Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija)

E-pasta adrese: mindaugas.bitinas@preili.lv
Tālr. 29444503


Juris Erts (LATGALES PARTIJA, Jaunā VIENOTĪBA)

E-pasta adrese: juris.erts@preili.lv
Tālr. 29419475

Iedzīvotājus pieņem katra mēneša pirmajā ceturtdienā no plkst. 11.00 līdz 12.00, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā 108. kabinetā.


Nadežda Hļebņikova (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija)

E-pasta adrese: nadezda.hlebnikova@preili.lv
Tālr. 29567099

Iedzīvotājus pieņem katra mēneša otrajā trešdienā plkst. 15.00, Preiļu novada domē 120. kabinetā.


Jāzeps Ivanāns (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”)

E-pasta adrese: jazeps.ivanans@preili.lv


Andris Lazdāns (Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija)

E-pasta adrese: andris.lazdans@preili.lv
Tālr. 29361374

Iedzīvotājus pieņem telefoniski, vienojoties par tikšanās laiku un vietu.


Andris Pastars (LATGALES PARTIJA, Jaunā VIENOTĪBA)

E-pasta adrese: andris.pastars@preili.lv


Lauris Pastars (“Latvijas attīstībai”)

E-pasta adrese: lauris.pastars@preili.lv
Tālr. 26010667

Iedzīvotājus pieņem telefoniski vienojoties par tikšanās vietu un laiku.


Maruta Plivda (LATGALES PARTIJA, Jaunā VIENOTĪBA)

E-pasta adrese: maruta.plivda@preili.lv
Tālr. 29396610

Iedzīvotājus pieņem otrdienās no 9.00 līdz 13.00, Preiļos, Brīvības ielā 7, 2. stāvā, kā arī telefoniski jebkurā laikā.


Oskars Bērziņš (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”)

E-pasta adrese: oskars berzins@preili.lv
Tālr. 20345584

Iedzīvotājus pieņem Kultūras un tūrisma pārvaldē, telefoniski vienojoties par tikšanās laiku.


Raimonds Rubins (“Latvijas attīstībai”)

E-pasta adrese: raimonds.rubins@preili.lv


Iveta Stare (APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI, Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”, Jaunā konservatīvā partija)

E-pasta adrese: iveta.stare@preili.lv
Tālr. 28275039

Iedzīvotājus pieņem katra mēneša pirmajā ceturtdienā no plkst. 16.00 līdz 17.00, Preiļu novada domē.


Juris Vucāns (APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI, Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”, Jaunā konservatīvā partija)

E-pasta adrese: juris.vucans@preili.lv
Tālr. 22825051

Iedzīvotājus pieņem telefoniski vienojoties par tikšanos – katra mēneša otrajā trešdienā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Preiļu novada domē.

Pēdējās izmaiņas: 16.01.2023.