Pakalpojumu centrs „Līči”

Jaunatnes iela 1, Līči, Preiļu pagasts, Preiļu novads
Inta Pelše
Telpu administrators
65381185, 29298830

Preiļu novada Labklājības pārvaldes Pakalpojumu centra “Līči” nolikums (PDF)

Centra mērķis un uzdevumi

Preiļu novada domes pakalpojumu centrs „Līči” ( turpmāk – Centrs ) ir Preiļu pagasta pārvaldes daļa, kas nodrošina ar pastāvīgu mājokli, bet nesniedz diennakts aprūpi. Nepieciešamības gadījumā Centrs organizē klientu problēmu risināšanu.

Centrā iespējams uzturēties gan vientuļām personām, gan ģimenēm. Ģimenēm ar bērniem (bērni vecumā līdz 18 gadiem un mācās vispārizglītojošajā vai profesionālajā izglītības iestādē) uzturēšanās maksa – kā par vienu klientu ar pilnu samaksu.

Centrā iespējams uzturēties arī īslaicīgi – no 1 dienas līdz vienam mēnesim ar iespēju līgumu pagarināt. To izmanto Preiļu novada viesi.

Centra finansēšanas avoti

Centra darbība tiek finansēta no Preiļu novada domes līdzekļiem un Pakalpojuma saņēmēja maksājumiem.

Atrašanās vieta

Centrs atrodas Jaunatnes ielā 1, Līčos, Preiļu pagastā, aptuveni 2,5 km no Preiļu pilsētas centra, apmēram 100 m no Preiļu – Rīgas šosejas. Centrs atrodas Preiļu pagasta ēkas Līčos 2. stāvā. Centrā iespējams izmitināt 16 cilvēkus. Centā ir arī 2 speciāli aprīkotas istabiņas klientiem ar īpašām vajadzībām. Ēkā darbojas lifts.

Istabiņu aprīkojums

Tiek piedāvāti 1 un 2- vietīgi numuriņi. Istabiņās ir nepieciešamās mēbeles, kā arī sadzīves tehnika – ledusskapis, elektriskā plītiņa, tējkanna. Klienti tiek nodrošināti ar gultas veļu un veļas mazgāšanu. Par atsevišķu samaksu ir iespējams pasūtīt siltas pusdienas.

Personu uzņemšana Centrā

Lēmumu par pakalpojuma piešķiršanu pieņem Preiļu novada domes speciāli izveidota komisija

Nepieciešamie dokumenti  (jāiesniedz Domē):

Iesniegums par nepieciešamību saņemt šādu pakalpojumu, ģimenes ārsta izziņa ar slēdzienu par to, ka persona drīkst uzturēties šādas tipa iestādē, izziņa par ienākumiem.

Lēmums tiek pieņemts dažu dienu laikā. Līgumu slēdz ar Domes izpilddirektoru.

Uzturēšanās maksa (PDF)

Pēdējās izmaiņas: 25.10.2018.