Preiļu novada BJSS vieglatlētikas sacensību „Mazā balva” 1. posma rezultāti

09.12.2022.

8. februārī Preiļu 2. vidusskolas manēžā notika Jauno vieglatlētu sacensības “Mazā Balva”1. posms U-14 un U-12 grupas meitenēm un zēniem. Sacensībās piedalījās 110 Preiļu novada BJSS jaunie sportisti 7 vieglatlētikas disciplīnās un stafetes skrējienā.

Sacensību uzvarētāji U-14 grupā (2010.-2011.g.dz.)

60 m

1. vieta – Nauris Skutelis ar rez. 9,0 (tr. J.Brakovskis)
1. vieta – Ērika Some ar rez. 8,9 (tr. S.Stankevičs)

60 m barjerskriešanā

1. vieta – Romāns Zagrebajevs ar rez. 13,2 (tr. M.Pokšāne)
1. vieta – Ērika Some ar rez. 12,4 (tr. S.Stankevičs)

1000 m skr.

1. vieta – Nauris Skutelis ar rez. 3:58,9 (tr. J.Brakovskis)
1. vieta – Tatjana Ivanova ar rez. 4:11,1 (tr. O.Borisova)

1000 m soļošana

1. vieta – Aleksandrs Kovaļs ar rez. 6:02,6 (tr. J.Brakovskis)
1. vieta – Viktorija Multiņa ar rez. 5:58,4 (tr. O.Borisova)

Tāllēkšana

1. vieta – Arnis Pokšāns ar rez. 4,00 (tr. M.Pokšāne)
1. vieta – Līva Jukša ar rez. 3,36 (tr. M.Pokšāne)

Augstlēkšana

1. vieta – Elvis Čeirāns ar rez. 1.30 (sk. G.Belkovskis)
1. vieta – Megija Āriņa ar rez. 1,20 (sk. G.Belkovskis)

Lodes grūšana

1. vieta – Ladomirs Povoroznijs ar rez. 9,28 (2 kg)(tr. J.Brakovskis)
1. vieta – Jelizaveta Poņavina ar rez9,50 (1kg) (tr. M.Pokšāne)

Stafete 4×1 aplis

1. vieta – zēniem – Riebiņu vsk. komanda ar rez. 2:02,3
1. vieta – meitenēm – Vārkavas psk. komanda ar rez. 2:05,0

Sacensību uzvarētāji U-12 grupā (2012.-2013.g.dz.)

60 m

1. vieta – Gabriels Briška ar rez. 9,7 (tr. L.Grīnberga)
1. vieta –  Elise Skumbina ar rez. 9,7 (tr. L.Grīnberga)

60m barjerskriešanā

1. vieta – Kristaps Veinbergs ar rez. 12,6 (tr. J.Brakovskis)
1. vieta – Elīna Buķe ar rez.1 3,7 (tr. L.Grīnberga)

1000 m skr.

1. vieta – Artūrs Podnieks ar rez. 4:12,8 (tr. L.Grīnberga)
1. vieta – Elīna Buķe ar rez. 4:01,4 (tr. L.Grīnberga)

1000 m soļošana

1. vieta – Jurģis Strods ar rez. 6:31,6 (sk. G.Belkovskis)
1. vieta – Natalī Dronova ar rez. 6:49,0 (tr. O.Borisova)

Tāllēkšana

1. vieta – Kristaps Veinbergs ar rez. 3,73 (tr. J.Brakovskis)
1. vieta – Liliāna Lazdāne ar rez. 3,62 (tr. S.Stankevičs)

Augstlēkšana

1. vieta – Rojs Āriņš ar rez. 1,10 (sk. G.Belkovskis)

Lodes grūšana (1 kg)

1. vieta – Ēriks Kulakovs ar rez. 9,19 (tr. L.Grīnberga)
1. vieta – Madara Ieva Pastare ar rez. 7,50 (tr. L.Grīnberga)

Stafete 4×1 aplis

1. vieta – zēniem –Preiļu 1. psk. 1. komanda ar rez. 2:07,7
1. vieta – meitenēm – Vārkavas psk. komanda ar rez. 2:08,9

Ar rezultātiem var iepazīstināties LVS mājas lapā

2. posms notiks 11. janvārī.

Informāciju sagatavojusi
Preiļu novada BJSS metodiķe
Viktorija Neištadte

Pēdējās izmaiņas: 09.12.2022.