Akcija “Palīdzēsim Ukrainas bērniem” ir noslēgusies veiksmīgi

29.11.2022.

Konvoja autobuss, kura galamērķis ir Ņižinas pilsēta Ukrainā, ir piepildīts. Autobuss kopā ar saziedotajām mantām dosies uz Rīgu un 2. decembrī konvojā kopā ar citiem skolēnu autobusiem uzsāks ceļu uz Ukrainu.

Igors Pličš: “Atsaucība tiešām ir tik liela, ka visām mantām pietrūka vietiņas. Autobuss ir pilns līdz jumtam. Paldies Preiļu novada pašvaldībai, kas atbalstīja autobusa nogādi uz Preiļiem un uz Rīgu. Paldies Jānim Sparānam par situācijas sapratni un iecietību. Tāpat paldies novadam par strāvas ģeneratoru, kas Ņižinas pilsētas skolai ir vitāli nepieciešams. Pateicos brāļiem Saleniekiem par tehnisko atbalstu un servisa pakalpojumu autobusam. Piedodiet, tie, mīļie ziedotāji, kas vakar aizbrauca mājās ar ziedojumiem. Jūsu vēlme atbalstīt Ukrainas bērnus nepalika bez uzmanības. Pēc sazināšanās ar Rīgu noskaidrojās, ka decembrī mūsu valsts Ārlietu ministrija gatavo vēl autobusu ar ziedojumiem Ukrainas bērniem. Tāpēc nolēmām turpināt pieņemt ziedojumus, ko nogādāsim Rīgā. Tā, ka laipni lūdzu. Tālrunis saziņai 29121689 (Igors)”.

Pašvaldība pateicas Igoram Pličam par ieguldīto laiku, darbu un pūlēm!

Konteksts:

Twitter konvojs jeb biedrība “Agendum” mūsu novadnieces Lauras Pličas-Stankevičas virsvadībā organizēja skolēnu autobusu nogādāšanu Ukrainā. Autobusi tika iegādāti, tos vajadzēja piepildīt ar praktiskām, lietderīgām un siltām mantām. Viens skolēnu autobuss gaidīja ziedotājus Preiļos, Raiņa bulvārī 9, “Pliča sāta” dārzā. Šis bija vienīgais konvoja autobuss Latgalē, kur līdz pat 29. novembrim varēja nest savus ziedojumus – siltus apģērbus, cimdus, zeķes, cepures, apavus, dažādu veidu sildierīces, datorus un kancelejas preces bērniem, lai viņi varētu turpināt mācības.


Pēdējās izmaiņas: 08.12.2022.