SAC “Aglona” gaida adventes sākšanos

25.11.2022.

Advente ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kurš sākas ar mieru, klusumu un pārdomām. Kā simbols ir Adventes vainags, kas spēj izgaismot un īsināt tumšāko gada laiku. Kopā ar Špoģu vidusskolas neformālo grupu “VATS” iesākam šo brīnuma gaidīšanas laiku ar gaišām domām, sirsnīgām sarunām, melodiskām dziesmām un tējas baudīšanu kopā, iededzām pirmo adventes svecīti – ticot, cerot un gaidot.

Pirmssvētku gaidīšanas laiks ir ļoti aktīvs, SAC iemītnieki piedalījās dievkalpojumā, paldies Aglonas bazilikas priesterim Jurim Zarānam par mums veltīto laiku un dāvāto svētību. Aktīvi iesaistījāmies dažādās aktivitātēs – gatavojām adventes vainadziņus, cepām cepumiņus un gaidījām ciemiņus – Špoģu vidusskolas neformālo grupu “VATS” ar labdarības pasākumu “Dzīvesstāsts”. Paldies par radošām aktivitātēm un mūsu SAC iedzīvotājiem veltīto koncertu, kuru izpildīja Maļinovas pagasta vokālā interešu grupa “Ivuški”, Jeļizavetas Kurakinas un  Tatjanas Šnitko duetam. Mūsu SAC iemītnieki īpaši bija pārsteigti par Špoģu vidusskolas neformālās grupas “VATS” dalībniekiem, kuri katram senioram veltīja laiku ar labestīgiem vārdiem un dāvaniņām.

Sirsnīgi pateicamies visiem par kopā būšanu, organizētajām aktivitātēm, koncertu, dāvaniņām un brīnišķīgi pavadītu laiku.

Degsim sveces, lai Adventes gaismiņa pār pasauli klejo, pa vienai katru svētdienu līdz pašiem Ziemassvētkiem un gaidīsim svētku brīnumu kopā!

Informāciju sagatavojusi
SAC “Aglona” sociālā darbiniece
Vija Tomkoviča


Pēdējās izmaiņas: 25.11.2022.