Atvērta pieteikšanās LTRK Latgales biznesa kluba pasākumam 24. novembrī

21.11.2022.

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Latgales reģiona nodaļa sadarbībā ar Rēzeknes valstspilsētas domi un SIA “Factris LV1” aicina pieteikties dalībai Biznesa kluba pasākumā “Aktuālais uzņēmējdarbībā”, kas notiks 24. novembrī no plkst. 12:00 līdz 15:40 Rēzeknē.

Šī brīža ekonomiskie apstākļi ir uzņēmēju pielāgošanās un izdzīvošanas spējas pārbaude, taču tas nemaina apņēmību darboties un attīstīties. Tāpēc ir svarīgi būt informētiem par esošo situāciju un vēl būtiskāk – par tuvākas un tālākās nākotnes prognozēm ekonomikā un energoresursu tirgū. Lai informētu par aktualitātēm un iedvesmotu uzņēmējus savu biznesu attīstīt arī šādos ģeopolitiski un ekonomiski sarežģītos laikos, LTRK Latgales reģiona nodaļa organizē Biznesa kluba pasākumu “Aktuālais uzņēmējdarbībā”, kuru aicināti apmeklēt visi interesenti.

Biznesa kluba pasākumā par Rēzeknes valstpilsētas domes un Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes aktualitātēm stāstīs Rēzeknes Pilsētvides un attīstības pārvaldes vadītājs Georgijs Orlovs un Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldniece Krista Freiberga, bet ar LTRK aktualitātēm iepazīstinās LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris. Par aktuālajām tendencēm elektroenerģijas un dabasgāzes tirgū runās Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas izpilddirektors Gunārs Valdmanis, bet par finansējuma pieejamību mazajiem un vidējiem uzņēmumiem informēs SIA “Factris LV1” izpilddirektors Kaspars Barons. Noslēgumā būs iespēja apmeklēt Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas uzņēmumu.

Papildu informācija un reģistrācija līdz 23.11.2022. plkst. 15:00, rakstot uz e-pasta adresi maruta.jukevica@ltrk.lv vai pa tālruni 26599991.

Pēdējās izmaiņas: 21.11.2022.