SAC “Rušona” svin Latvijas Republikas Proklamēšanas 104. gadadienu

21.11.2022.

Vecmāmiņa man atstāja
Savu soli ņipru,
Viņa teica: – kad tā iesi
Turēsi Latviju stipru.
/Uldis Auseklis/

Ir atkal novembris – laiks, kad mūsu sirdis pārņem īpašas sajūtas. Šajā tumšajā rudens laikā pastiprināti izjūtam piederību savai valstij un atceramies to ceļu, ko mūsu tauta veica līdz brīvības un neatkarības gaismai. Ikkatrs no mums ir Latvija, tāpēc ir svarīgi cienīt, mīlēt un rūpēties par savu zemi.

Gatavojoties svētkiem sirmgalvji kopā ar sociālo rehabilitētāju Aiju Muktupāvelu izgatavoja dekorus – sveces mūsu valsts simbola krāsās, simbolizējot piederību un siltumu, ko tā sniedz.

16. novembrī valsts nozīmīgākos svētkus SAC “Rušona” atzīmēja ar tematisko pēcpusdienu “Mana Latvija”, kurā seniori aktīvi piedalījās viktorīnā par savu valsti, minēja latviešu skaistākās kinofilmas un spilgtākās epizodes, Latvijas kontūrkartē meklēja lielākās pilsētas un ikkatrs izteica savu novēlējumu Latvijas dzimšanas dienā. Apkārt valdīja patriotiska svētku noskaņa un kopības sajūta.

SAC “Rušona” seniori no sirds vēl Latvijai saules mūžu, brīvību, neatkarību, bagātu un skaistu zemi, gaišus cilvēkus un daudz saules!

Informāciju sagatavojusi
SAC “Rušona” sociālā darbiniece
Inga Skutele

Pēdējās izmaiņas: 21.11.2022.