23. novembrī tiešsaistē “Biznesa konference 2023”

31.10.2022.

Šis ir izaicinājumiem pilns laiks – energoresursu krīze, pieaugošā inflācija, karš Ukrainā un tā izraisītās sekas, neskaidrība par to, kā uzņēmumiem sekmīgāk turpināt savu darbību, lielā finanšu krīze, pandēmija un Eiropas parādu krīze – tas viss nesis daudzus jautājumus par to, kā šajos sarežģītajos apstākļos attīstīsies Latvijas konkurētspēja, eksports un ekonomika kopumā. Vai gaidāma vēl dziļāka krīze? Kā sagatavoties sarežģītajai ziemai? Kāda būs energoresursu pieejamība? Kādas rādās Latvijas ekonomikas attīstības prognozes? Cik liels būs gaidāmais valsts atbalsts uzņēmējiem un vai ar to pietiks? Kā sagatavot savu biznesu 2023. gadam? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes meklēs visaptveroša, uzņēmējiem nozīmīga biznesa konference “Biznesa konference 2023”, kas fokusēsies uz aktualitātēm un prognozēm 2023. gadam biznesā, ekonomikā un valstī kopumā.

Neapšaubāmi, ka ikviena uzņēmēja interesēs ir ne tikai savlaicīgi apzināt visus riskus tautsaimniecībai, bet arī būt plaši informētam par to, kādas varētu būt ilgtermiņa problēmsituācijas un kā tās risināt, lai neatpaliktu no tuvākajiem konkurentiem un arvien sasniegtu savus izvirzītos izaugsmes mērķus. “Biznesa konference 2023” būs kā ceļvedis uzņēmējiem, kuriem svarīgi gūt atbildes uz jautājumiem, kas skar viņu biznesu un ekonomiku kopumā. Konference sniedz ieskatu ne tikai tajā, ko gaidīt un kādi būs lielākie nākotnes izaicinājumi, ar kuriem saskarsimies, bet arī sniedz virzienu, kurā pārskatīt tuvākās darbības plānus, lai mazāk justu ekonomikas sabremzēšanos un efektīvāk pārvarētu sagaidāmos sarežģījumus.

Konferencē piedalīsies sabiedrībā un nozarē atpazīstami, savas jomas speciālisti ar visplašāk pieejamo informāciju tieši uzņēmējiem, runājot par nākotnes iespējām, izaicinājumiem un Latvijas nākotni 2023. gada kontekstā. Konferencē piedalīsies pārstāvji no Ekonomikas ministrijas, Zemkopības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Kokrūpniecības Federācijas, bankām – SEB un Citadele, Lauksaimnieku Organizāciju Sadarbības Padomes, neatkarīgie tirgus analītiķi u.c.

Norises laiks: 23. novembrī no plkst. 12:00–15:30
Norises veids: TIEŠSAISTE
Moderators: Egīls Zariņš.

KONFERENCES PROGRAMMA: https://registreties.lv/konference

DALĪBAS MAKSA KONFERENCĒ: šobrīd tikai 59 eiro, kamēr pieejama Early Bird atlaide (standarta dalības maksa – 99 eiro)

Biznesa konferences ir strauji augošs biznesu konferenču organizators, kura rīkotās konferences tiešsaistē un klātienē apmeklējuši jau simtiem dalībnieku. Kopš 2020. gada Biznesa konferences organizējušas jau vairāk nekā 20 konferences par dažādām aktuālām tēmām.

Biznesa konferences
Tālrunis: 20355559
E-pasts: info@konferences.lv

Pēdējās izmaiņas: 31.10.2022.