Noskaidroti pludmales volejbola sacensību “Riebiņi 2022” uzvarētāji

18.08.2022.

Laikapstākļi jau gandrīz nedēļu Latvijā saglabājas netipiski tveicīgi. Tikmēr pludmales volejbola sporta laukumos, neatkarīgi no āra temperatūras, vienmēr ir karsti, aizraujoši un izaicinoši.

Deviņas komandas 13. augusta rītā pulcējās Riebiņu parkā, kur startēja Preiļu novada atklātais pludmales volejbola turnīrs “Riebiņi 2022”. Dalībnieku vidū kā pašmāju sportisti, tā arī ciemiņi no kaimiņu pilsētām un pašvaldībām.

Kā to paredzēja sacensību nolikums, komandu kapteiņi veica izlozi, nosakot komandas dalību A vai B grupā, kur savstarpēji izspēlējot, nereti arī visus trīs setus, tika noskaidrotas grupu labākās komandas, kas automātiski iekļuva pusfinālā, savukārt grupu otrās un trešās vietas vēl cīnījās ceturtdaļfinālos.

Karsējot saulei un līdzjutējiem atbalstot, III vietu izcīnīja komanda “Riebiņi” (Aldis Pokšāns, Artūrs Livmanis), kas pievarēja konkurentus no Dagdas. Savukārt finālā tikās vietējie pludmales volejbola laukumos rūdījumu visvairāk guvušie spēlētāji, kas sasnieguši 50+ vecumu (Andris Pastars, Ainārs Bernāns un Ivans Daņilovs, komanda “Vienalga”) un spēcīgais brāļu duets “Dzirnavas” no Viļāniem – Mareks Malinovskis un Edgars Malinovskis. Šogad spēcīgāki un izveicīgāki izrādījās jaunie censoņi, kas izcīnīja uzvarētāju kausus un zelta godalgas. Arī otrās un trešās vietas ieguvēji saņēma Preiļu BJSS gādātās piemiņas medaļas.

Jāpiebilst, ka jau šo svētdien “ies karsti” pludmales volejbola laukumos Preiļu pilsētā, kur novada svētku ietvaros sacentīsies gan puišu, gan meiteņu pludmales volejbola entuziastu un lietpratēju komandas. Uz tikšanos sacensībās!

 

Rolands Naglis,
Preiļu BJSS pieaugušo sporta pasākumu organizators

Foto autors: Rolands Naglis.

 

Pēdējās izmaiņas: 18.08.2022.