Jaunaglonā noticis “Trako skrējiens” pa Tartakas upi

19.07.2022.

Jau otro gadu Jaunaglonā notika pasākums ar nosaukumu “Kameņecas vabaļa i Kameņecas voguls” jeb trako skrējiens pa Tartakas upi Kameņecā. Šoreiz bija ieradušās 11 komandas, kā arī kupls skatītāju pulks. Komandā bija jābūt vismaz trim dalībniekiem, bet trases kopgarums bija apmēram viens km. Vienības startēja ik pēc trim minūtēm.

Noslēdzoties sacensībām, tika apkopoti rezultāti: komanda “Kamuški” – Romāns Paļenkovs, Artjoms Lukašonovs, Valentīns Baranovs, rez. 10:41. Viņi bija arī pagājušā gada uzvarētāji. “Ceļu jaunīšim” – Leonards Karahanjans, Kristers Čerpakovskis, Samuels Zariņš, rez. 10:50. “Galvenais finišēt” – Līga Čerpakovska, Raivis Matisāns, Kristaps Kurmis, rez. 10:55. “Kameņecis sola” – Ārijs Vucāns, Varis Ceriņš, Lauris Vilcāns, Ainārs Bicāns, rez. 11:33. “AGA” – Arnis Pokšāns, Gatis Pokšāns, Aldis Pokšāns, rez. 11:38. “Jaunmuiža” – Mārtiņš Bogdanovs, Zane Bogdanova, Ainārs Streikis, rez. 12:12. “Malahovski” – Kristaps, Andris, Vladislavs, rez. 13:10. “Havaii 0,5 l” – Inese un Dāvis Deiči, Marta un Edgars Ancāni, rez. 15:05. “Dziernavu Kaķi” – Santa Dobravoļska, Marita un Jānis Grebeži, rez. 16:27. “Golvonais nasamierkt” – Ieva Laizāne, Ilze, Arturs un Matīss Lepnoviči, rez. 17:04. “Jašas upes bebri” – Aleksandrs Zimovs, Alīna Čerkasova, Natālija Čerkasova, rez. 18:28.

Milzīgs paldies pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem: Preiļu novada pašvaldībai, Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skolai, Aglonas pagasta pārvaldei, Kameņecas dzirnavu saimniekiem, Aglonas Maizes muzejam, Aglonas kultūras centram, Preiļu novada tūrisma attīstības un informācijas centram, āra terases „Egle” saimniekiem, kafejnīcai “Somersēta”, Kara muzejam, Pasta muzejam, lauku mājas “Zemeņu krastiņi” saimniecei, kā arī personīgi Valērijam Avdejevam, Jānim Trimalniekam, Aivaram Rivaram, kā arī visiem tiesnešiem un putras gatavotājiem par ieguldīto darbu. Uz tikšanos nākamgad!

 

Aglonas pieaugušo sporta organizators
Andris Kurmis

Pēdējās izmaiņas: 19.07.2022.