Aizvadīts III Preiļu novada Tūrisma auto rallijs “Astarte autopilots”

07.07.2022.

2. jūlijā aizritēja sen gaidītais III Preiļu novada Tūrisma auto rallijs “Astarte autopilots”. Šī gada rallija kontrolpunkti tika izvēlēti, lai dalībniekiem būtu iespēja iepazīt Preiļu novada vēsturi, kultūras mantojumu, dabas tūrismu. Dalībniekiem bija jāasina prāti dažādos erudīcijas jautājumos, jāpiedalās uzdevumos, ko bija sagatavojuši pasākuma rīkotāji, lai rallija diena būtu neaizmirstama un aktīva.

Uz starta līnijas devās 27 ekipāžas. Ikviena no dalībnieku komandām bija ieradusies uz pasākumu ar prieku un degsmi. Komandas bija cītīgi gatavojušās Tūrisma auto rallijam – neierasti tērpi, krāšņi auto, jautra tematika, skaistas dziesmas, oriģināli vingrojumi,  drosmīgi foto ir tas, kas raksturo šī gada dalībniekus.

Godalgoto 1. vietu šogad ieguva komanda “Beach Party” kuras sastāvā bija Sintija Ančeva, Jeļena Vaismane, Svetlana Galkina un Zigmārs Lācis, balvā iegūstot dāvanu karti no SIA “Astarte Nafta” 200,00 eiro vērtībā. 2. vietu un dāvanu karti no SIA “Astarte Nafta” 100,00 eiro vērtībā ieguva komanda no Līvāniem “Bebriņi”. Tās sastāvā bija Artis Milts, Jūlija Nazarova, Anželika Litavnieka un Jānis Voitiņš. Savukārt 3. vietu ieguva komanda “P62”, kas saņēma dāvanu karti 60,00 eiro vērtībā no SIA “Astarte Nafta”. Komandas sastāvā bija Ilze Jakovļeva, Jana Jakovļeva un Guntis Sparāns. Nomināciju “Radošā ekipāža” un dāvanu karti 150,00 eiro vērtībā no “Zaķumuižas SPA” ieguva neatkārtojamā komanda “Baņkā ar Lamu”. Radošās komandas sastāvā bija Evija Meluškāne, Inga Rubina, Ļubova Denisova, Ivars Rubins un LAMA.

Dalībniekiem finišā tika dota iespēja balsot par “Viesmīlīgāko kontrolpunktu” un šo nomināciju ieguva kontrolpunkts “Zalta Dybyns” (Saunas pagasts), kur dalībniekus sagaidīja Agris Pastars un Indra Dzene.

Tūrisma auto rallijs tika apvienots ar pasākumu “Māju kafejnīcu dienas 2022”, lai dalībniekiem būtu iespēja iepazīt un izbaudīt saimniecisko uzņemšanu un gastronomisko kultūras mantojumu mūsu novadā. Liels paldies jāteic Roberta Mūka muzejam, Raiņa muzejam “Jasmuiža” un mājas kafejnīcai “Gavaru mājas”, kuras iepriekš piesakoties sagatavoja gardumus apmeklētājiem.

Īpašu pateicību izsakām pasākuma atbalstītājiem: Preiļu novada pašvaldībai, SIA “Astarte Nafta”, kafejnīcām – “Ezītis miglā”, “Egle”, “Somersēta”, “Picu bode”, “Pampūkas”, viesu namiem – “Zaķumuiža SPA”, “Laba sajūta”, “Aleksandra”, “Tuvāk dabai”, laikrakstam “Vietējā Latgales avīze”, Preiļu muižas kompleksam un parkam, Aivaram Golubevam, Preiļu Vēstures un lietišķās mākslas muzejam, Preiļu novada tūrisma informācijas un attīstības centram, Preiļu novada kultūras centram, Riebiņu kultūras namam.

Preiļu novada Tūrisma attīstības un informācijas centrs tuvākajā laikā dos iespēju jebkuram ielūkoties un izbraukt šī gada Tūrisma auto rallija kontrolpunktus, publicējot kontrolpunktu ceļvedi.

Aicinām iepazīt Preiļu novadu un tiekamies rallijā jau nākamgad!

Informāciju sagatavoja
Preiļu novada TAIC darba organizatore Maira Šuksta

 

 

Pēdējās izmaiņas: 12.07.2022.