SIA ”VEKTOR” īstenoja projektu ar pašvaldības līdzfinansējumu

07.07.2022.

SIA VEKTOR darbojas elektroietaišu izbūves nozarē kopš 2021. gada 19. maija.  Gada laikā ir izveidojies spēcīgs kolektīvs, līdz ar to, uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu:

  • Elektroietaišu izbūvi un apkalpošanu,
  • Elektroietaišu projektēšanu,
  • Elektrotehnisko mērījumu veikšanu,
  • Zibens aizsardzības izbūvi,
  • Saules elektrostaciju izbūve,
  • Elektroinstalācijas materiālu tirdzniecību.

Šogad SIA ”VEKTOR” piedalījās Preiļu novada pašvaldības rīkotajā mazo un vidējo komercsabiedrību un saimnieciskās darbības veicēju projektu līdzfinansēšanas konkursā ar projektu ”Kabeļu lokatora ar marķieru meklēšanu iegāde SIA ”VEKTOR””. Projekts tika apstiprināts un jūnijā veiksmīgi izpildīti projekta mērķi un nosacījumi.

Projekta ietvaros tika iegādāts 3M Dynatel 2573E-ID/CU12 kabeļu lokators par kopējo summu 6130,00 EUR ar PVN (pašvaldības līdzfinansējums 2500,00 EUR), kā arī tika izveidota jauna darba vieta uzņēmumā. Jūlijā darbinieki apmeklēs kursus, kuru ietvaros iemācīsies strādāt ar jauno iekārtu.

Projekta rezultāts: tika radīta jauna darba vieta un paaugstināsies veicamo darbu produktivitāte, darbinieki precīzi noteiks pazemes kabeļu atrašanās vietas.

Projekta uzraudzības termiņš: 3 gadi.

Aicinām uzņēmumus un iedzīvotājus sadarbībai – komunikāciju uzradīšanai! Esiet pārliecināti, ka neskarsiet komunikācijas būvniecības laikā!

Projekta vadītājs
Vjačeslavs Krupins

 

Pēdējās izmaiņas: 11.07.2022.