Atskats uz pasākumu “Dārgumu lāde” Pelēčos

29.06.2022.

Heisā, hopsā!!! Vai Tu arī satiki Pepiju ar pirātu draugiem Pelēčos???

25. jūnijā Pelēčus pieskandināja jautras bērnu čalas un ņipra soļu dipoņa, jo šeit meklēt pazudušos dārgumus bija ieradušies tuvi un tāli ciemiņi. Pasākums “Dārgumu lāde” notika Pelēčos un tajā piedalījās 10 komandas. Diena sākās ar iesildīšanās dejiņu jautro pirātu – Kapteiņa Āķa, Ierindnieka Smārta, Džeka Čikena, Haizives Šarkas un Pepijas vadībā. Turpinājumā 10 komandas izvēlējās sev dažādu krāsu pirātu cepurītes un metās spraigā fotoorientēšanās sacensībā pa Pelēču ciemata teritoriju! Uzdevumi 10 kontrolpunktos bija dažādi – aktīvi, radoši, izzinoši, jautri… Un 5 punktos komandas sagaidīja Pepija ar palīgiem. Kādā no uzdevumiem bija jāsaliek augstākais Jengas kluču tornis ar lieliem zvejas cimdiem rokās, citā jāmet mērķī ar slapjām švammītēm, jāizrok apslēptā norāde un jāatšifrē vēstījums, jāizmēra ozola apkārtmērs ar šprīžiem, jāatbild uz jautājumiem par Pelēčiem, Pepiju, jānofotografējas atbilstoši norādītajām lomām, jāsalasa pušķītis un jāsapin vainadziņš, jāatbild uz āķīgajiem jautājumiem… Katrā uzdevumā komandas tika pie 1 aploksnes ar burtiņu, uz izejot visu trasi bija jāsaliek vārds jeb parole. VISAS komandas tika pie foršām balviņām un kopīgi piedalījās radošajās darbnīcās – veidoja kuģīšus un paši sev garšīgus burgerīšus.

Noslēgumā uzzinājām, kas tad ir tas Pepijas lielais dārgums, kas bija pazudis no Dārgumu lādes?! Tā ir ĢIMENE – LIELĀKAIS DĀRGUMS, KAS JĀSARGĀ! Paroles, ko atšifrēja komandas, bija vērtības, kas veido ģimeni – MĪLESTĪBA, SATICĪBA, UZTICĒŠANĀS, KOPĀBŪŠANA, DRAUDZĪBA, ATBALSTS, CIEŅA, LĪDZJŪTĪBA, RŪPES… Diena bija ļoti karsta un aktīva. Paldies visiem dalībniekiem par izturību un pozitīvajām emocijām!

Īpašs paldies foršajiem palīgiem Olita Dmitrijeva, Ilva Juhneviča, Amanda Stendere-Šteinberga, Aija Juhneviča par aktīvo darbošanos!!!

Pasākumu īstenoja biedrības “Sabiedriskais centrs “Aizkalne”” un “Nīdermuižas draudze”
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas Valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākuma koordinatore  Sandra Stendere- Šteinberga

Pēdējās izmaiņas: 29.06.2022.