Preiļu novada jauno vieglatlētu starti

10.06.2022.

Preiļu stadionā norisinājās 7. jūnijā Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas rīkotajās sacensībās –  “PREIĻU NOVADA BJSS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKAS ČETRCĪŅĀ U-10, U-12 Grupām”. Vieglatlētikas četrcīņa bija iekļautas sekojošas disciplīnas: 60 m/ Bumbiņas mešana/ Tāllēkšana/ 600 m.

Bērni cīnījās gan individuālajās disciplīnas, gan četrcīņas kopvērtējumā.

Individuālajās disciplīnas tika apbalvoti 1., 2. un 3. vieta.

U-10 vecuma grupā 60 m zēniem:

  1. vieta Kulakovskis Deniss (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  2. vieta Podnieks Artūrs (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)
  3. vieta Opolais Edvards (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)

U-10 vecuma grupā Tallēkšana zēniem:

  1. vieta Opolais Edvards (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)
  2. vieta Kulakovskis Deniss (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  3. vieta Podnieks Artūrs (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)

U-10 vecuma grupā Bumbiņas mešana zēniem:

  1. vieta Veliks Mairis (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)
  2. vieta Perehoževs Danils (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  3. vieta Kulakovskis Deniss (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)

U-10 vecuma grupā 600 m zēniem:

  1. vieta Podnieks Artūrs (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)
  2. vieta Kulakovskis Deniss (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  3. vieta Perehoževs Danils (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)

U-10 vecuma grupā 60 m meitenēm:

  1. vieta Lazdāne Emma (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)
  2. vieta Dorofejeva Katrīna (Preiļu BJSS) (Trenere- Olga Borisova)
  3. vieta Uzuliņa Sintija (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)

U-10 vecuma Tallēkšana meitenēm:

  1. vieta Lazdāne Emma (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)
  2. vieta Uzuliņa Sintija (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)
  3. vieta Molotkova Anna (Preiļu BJSS) (Trenere- Olga Borisova)

U-10 vecuma Bumbiņas mešana meitenēm:

  1. vieta Laganovska Signe (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)
  2. vieta Meluškāne Marta (Preiļu BJSS) (Treneris – Ronalds Vucāns)
  3. vieta Lazdāne Emma (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)

U-10 vecuma 600 m meitenēm:

  1. vieta Laganovska Signe (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)
  2. vieta Uzuliņa Sintija (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)
  3. vieta Lazdāne Emma (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)

U-12 vecuma grupā 60 m zēniem:

  1. vieta Grebežs Tomass (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  2. vieta Volkovs Arsēnijs (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  3. vieta Vutnāns-Kojāns Patriks (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)

U-12  vecuma grupā Tallēkšana zēniem:

  1. vieta Briška Gabriels (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)
  2. vieta Kondrāts Daniels (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  3. vieta Danilovs Daniels (Preiļu BJSS) (Trenere- Olga Borisova)

U-12 vecuma grupā Bumbiņas mešana zēniem:

  1. vieta Matvijenko Rihards (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  2. vieta Briška Gabriels (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)
  3. vieta Volkovs Arsēnijs (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)

U-12 vecuma grupā 600 m zēniem:

  1. vieta Volkovs Arsēnijs (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  2. vieta Grebežs Tomass (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  3. vieta Briška Gabriels (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)

U-12 vecuma grupā 60 m meitenēm:

  1. vieta Nasaļska Natālija (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  2. vieta Pickule Raita (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  3. vieta Širokova Valērija (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)

U-12 vecuma Tallēkšana meitenēm:

  1. vieta Nasaļska Natālija (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  2. vieta Širokova Valērija (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  3. vieta Agleniece Amanda (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)

U-12 vecuma Bumbiņas mešana meitenēm:

  1. vieta Nasaļska Natālija (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  2. vieta Agleniece Amanda (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)
  3. vieta Buķe Elīna (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)

U-12 vecuma 600 m meitenēm:

  1. vieta Nasaļska Natālija (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  2. vieta Buķe Elīna (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)
  3. vieta Skumbina Elise (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)

 

Četrcīņas kopvertējumā godalgotās vietas izcīnīja:

U-10 grupā zēniem:

  1. vieta Kulakovskis Deniss (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  2. vieta Podnieks Artūrs (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)
  3. vieta Opolais Edvards (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)

U-10 grupā meitenēm:

  1. vieta Lazdāne Emma (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)
  2. vieta Laganovska Signe (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)
  3. vieta Uzuliņa Sintija (Preiļu BJSS) (Treneris – Staņislavs Stankevičš)

U-12 grupā zēniem:

  1. vieta Briška Gabriels (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)
  2. vieta Volkovs Arsēnijs (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  3. vieta Grebežs Tomass (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)

U-12 grupā meitenēm:

  1. vieta Nasaļska Natālija (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)
  2. vieta Buķe Elīna (Preiļu BJSS) (Trenere- Lāsma Grīnberga)
  3. vieta Širokova Valērija (Ludzas novada SS) (Treneris – Andris Vengra)

 

Sacensības piedalījās 2015. gada dzimušie zēni un meitenes, lielu paldies vecākiem par  ieguldītajām pūlēm un atbalstu pašiem jaunākajiem dalībniekiem sacensībās. Kā arī lielu paldies izsākam no sporta skolas sportista mammai – Maslobojevai  par pārsteiguma sagādātajām balviņām.

 

Šķēpa mešanas sacensībās U-14 grupā 1. vietu izcīnīja Edvards Brakovskis (rez. 29 m18) un Ērika Some (rez. 19 m 67). U-16 grupā 1. vietu izcīnīja Nikita Baikovs (rez. 49 m 62) un Nellija Ceple (rez. 27 m 59).

Diska mešanā U-14 grupā 1. vieta – Mārtiņam Matisānam (rez. 22 m 96), Katei Kaļānei (rez. 16 m 21),U-16 grupā 1. vieta –Markusam Somam (rez. 22 m 84) un Angelīnai Kitajevai (rez. 23 m 68).

 

Sveicam trenerus un audzēkņus ar sasniegumiem!

 

BJSS vieglatlētikas nodaļas trenere Lāsma Grīnberga

Pēdējās izmaiņas: 10.06.2022.