Iedzīvotājiem

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” aicina savā komandā siltumapgādes daļas vadītāju (profesijas kods: 1219 01) – 1 vakance.

Prasības kandidātiem:

  • vidējā profesionālā, 1. līmeņa vai 2. līmeņa augstākā izglītība siltumenerģētikas, mehānikas, inženierzinātnes, ražošanas, būvniecības jomā vai pieredze siltumenerģijas nozarē ne mazāk kā 3 (trīs) gadi;
  • prasme sagatavot un strādāt ar tehnisko dokumentāciju;
  • augsta atbildības sajūta;
  • kvalitatīva un precīza darbu izpilde;
  • analītiska domāšana, teicamas saziņas prasmes, spēja ātri novērtēt situāciju un pieņemt pamatotus lēmumus;
  • iniciatīva, spēja organizēt savu un padoto darbinieku darbu;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • labas MS Office lietotāja prasmes;
  • valsts valodas prasmes atbilstošas C līmeņa 1. pakāpei.

Darba pienākumi:

  • plānot, vadīt un koordinēt Siltumapgādes daļas darbu un siltumapgādes daļas darbinieku darbu;
  • nodrošināt operatīvu un kvalitatīvu siltumapgādes pakalpojuma sniegšanu klientiem;
  • plānot un organizēt uzņēmuma siltumtīklu rekonstrukcijas, modernizācijas un avāriju novēršanas darbus;
  • plānot un organizēt siltumtīklu drošības un efektivitātes paaugstināšanu;
  • organizēt ražošanas un remontu darbiem nepieciešamo materiāli tehnisko nodrošinājumu;
  • veikt regulāru siltumapgādes tīklu apsekošanu, uzraudzīt to ekspluatācijas un apkalpošanas noteikumu ievērošanu;
  • sadarboties ar piegādātājiem par kurināmā (šķeldas, gāzes) piegādi;
  • sagatavot tāmes, atzinumus, aktus, u.c. dokumentus, kas nepieciešami Siltumapgādes daļas darbības nodrošināšanai.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu darbu un sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika, pārbaudes laiks 3 mēneši).

Darba laika veids: normāls darba laiks
Alga (bruto): 1210 EUR
Līgums: darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Iesniedzamie dokumenti:

  • CV (dzīves apraksts);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītības dokumentu kopijas.

Pieteikumu vakancei iesniegt līdz 2022. gada 22. jūnijam Liepu ielā 2, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301 vai iesūtīt e-pastā: psaimnieks@preili.lv ar norādi “Siltumapgādes daļas vadītāja vakancei”.

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”
Personāla speciāliste
+371 28080463