Preiļu novada kultūras centra amatierteātra “Voraunīki” atbalsts Ukrainai un tās cilvēkiem

19.04.2022.

Vēlamies pateikties mūsu skatītājiem par ziedojumu mūsu atkal redzēšanas laikā 1. aprīlī, sezonas atklāšanā, kad spēlējām izrādi “Provinces ainiņas” Preiļu kultūras centrā.   Paldies par saziedotiem  407,23  euro. Mēs aicinājām ziedot, jo esam par bērniem, kuri redz gaišas Dzimtenes debesis!

Sākotnēji mums bija dažādas idejas, ko iegādāsimies un sūtīsim uz Ukrainu.  Tālākā gaitā, sazinoties ar cilvēkiem Rīgā, kuri katru nedēļu  sūta  sūtījumus uz Ukrainu,   ieklausoties viņu  ieteikumos, ko šobrīd prasa Ukrainas ļaudis, nolēmām iegādāties portatīvos lādētājus – akumulatorus (Power bank).  Pasūtījām, iegādājāmies un uzlādējām! Akumulatori ir gatavi darbam vietās, kur šobrīd nav pieejami sakari.  Īpaši daudz siltu lietu bija sarūpējusi Daina Pliča un dažādas baterijas sagādājis Voldemārs Upenieks.

12. aprīļa vakarā sarūpētās mantas  tika nosūtītas uz Rīgu, lai Lielajā piektdienā tās sāktu ceļu uz Ukrainu. Ceram, ka sūtījums Lieldienās būs nonācis Ukrainā! Teātra kolektīvs ar prieku iesaistījās ziedojuma sagatavošanā un ar gandarījuma sajūtu sagaidīja Lieldienas,  paldies sakot saviem skatītājiem, par labi padarītu darbu!

Amatierteātra vadītāja
Aija Bitinas

 

Pēdējās izmaiņas: 19.04.2022.