Ēnu dienā SIA “Preiļu slimnīcā” septiņi ēnotāji

08.04.2022.

Tāpat kā visā Latvijā, pēc divu gadu pārtraukuma, 6. aprīlī SIA “Preiļu slimnīca” notika izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem Ēnu diena.

Šogad Ēnu dienā uzņēmumā ieradās septiņas jaunietes no Preiļu, Daugavpils, Rēzeknes un Varakļānu novada izglītības iestādēm, lai vairākas stundas “ēnotu” dažādas profesijas: fizioterapeits, vecmāte, ginekologs/dzemdību speciālists.

Patiess prieks, ka pēc pavadītās dienas pie mums saņēmām ļoti pozitīvas atsauksmes gan par pašu ēnošanas iespēju, gan par uzņēmumā iegūtajām zināšanām.

“Es izvēlējos tieši šo slimnīcu, jo parasti sabiedrība rekomendē Preiļu slimnīcu kā labākos  ārstus ar  labu aprīkojumu. Ēnu dienā mums pastāstīja par viņu dienas norisi, grūtībām un viņu karjeru. Ārsti ir jauki, draudzīgi un spēj atbildēt uz jebkuru jautājumu”, norādīja Elvīra no Daugavpils 12. vidusskolas.

“Šis priekš manis bija kaut kas pavisam jauns un neredzēts. Redzēju pašu darbību, kas ir jādara vecmātei. No paša sākuma, braucot iepazīties ar šo profesiju, domāju, ka mani tas tomēr nepiesaistīs, bet sanāca pavisam otrādāk”, atzina Varakļānu vidusskolas audzēkne Amanda.

“Paldies par visām atbildēm, ko šodien saņēmu. Ceru, ka atgriezīšos pēc jaunas pieredzes pie jums atkal”, pēc Ēnu dienas teica Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja audzēkne Darina.

Savukārt Sintija Kristiāna no Viļānu vidusskolas uzsvēra: “Man ļoti patika. Īpaši interesanti bija tas, ka bijām nevis pie viena speciālista, bet pat pie trim. Noskaidroju, kur jādodas studēt, kādos priekšmetos būs jākārto eksāmeni, kā darboties ar fizioterapeita inventāru”.

Paldies meitenēm, kuras piedalījās un iepazinās, iespējams, ar savām nākotnes profesijām!

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību specialists
Rolands Naglis

Pēdējās izmaiņas: 08.04.2022.