SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” atsāk klientu apkalpošanu klātienē

15.03.2022.

Ierodoties SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”, apmeklētājiem ir jābūt atbildīgiem – jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators bez vārsta (ne zemākas klases kā FFP2), jāievēro 2 metru distance, jādezinficē rokas un jāievēro citi piesardzības nosacījumi savai un apkārtējo drošībai.

Lūdzam neapmeklēt SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”, ja ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes vai ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija!

Klienti tiek apkalpoti darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00, pusdienu pārtraukums no plkst. 12:00 līdz 13:00.

Aicinām rūpīgi izvērtēt klātienes apmeklējuma nepieciešamību un iespēju robežās izmantot attālinātās saziņas iespējas:

  • zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni 22047474vai rakstot uz e-pastu psaimnieks@preili.lv;
  • par jautājumiem, kas saistīti ar komunālo pakalpojumu rēķiniem, zvanot uz Komunālo maksājumu norēķinu daļas tālruni 65381382vai 26345495vai rakstot uz e-pastu namu.parvalde@preili.lv;
  • sazinoties ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” speciālistiem, zvanot vai rakstot uz e-pastu; kontaktinformācija ir pieejama http://preilusaimnieks.lv/lv/kontakti/;
     Ja vēlaties tikties klātienē ar konkrētu uzņēmuma speciālistu, lūdzam iepriekš pierakstīties!
  • izmantojot sadaļu “Uzdot jautājumu” SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” mājaslapā preilusaimnieks.lv(vispārīgiem jautājumiem);
  • iesniegumus papīra formātā, kas adresēti SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”, iespējams iesniegt ievietojot tos pasta kastītē Liepu ielā 2, N. Rancāna ielā 3A un Rīgas ielā 4 (blakus ārdurvīm).

Lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai un noteiktajiem piesardzības pasākumiem mājaslapā www.preilusaimnieks.lv un Facebook lapā https://www.facebook.com/PreiluSaimnieks.

SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”
sabiedrisko attiecību speciāliste
Inga Krekele

Pēdējās izmaiņas: 15.03.2022.