Sadzīves atkritumu izvešanas grafiks privātmājām 2022. gadā

29.12.2021.

Cienījamie klienti!

Ja Jums ir noslēgts līgums ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” par atkritumu izvešanu divas reizes mēnesī, tad Jūsu konteiners 2022. gadā tiks izvests atbilstoši grafikam.
Ja noslēgtajā līgumā ir paredzēta atkritumu izvešana vienu reizi mēnesī, tad Preiļu pilsētā konteiners tiks izvests katra mēneša beigu datumos, bet novada lauku teritorijā – katra mēneša vidus datumos. Atbilstošos datumus skatiet grafikā!
Ja līgumā atkritumu izvešana ir paredzēta vairāk nekā divas reizes mēnesī, tad konteineru izvešanas grafiku varat uzzināt, zvanot pa tālr.:  29420721.

Klientu ievērībai!

Atkritumu izvešanas dienā konteiners ir jānovieto blakus brauktuvei (iela, ceļš ārpus iežogotas teritorijas) vietā, kas saskaņota ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”, un kuras segums un izmēri ir atbilstoši kravas transporta pārvietošanās vajadzībām.
Preiļu pilsētas iedzīvotājiem atkritumu izvešanas dienā konteineri ir jānovieto attiecīgajā vietā plkst. 8:00 no rīta, savukārt pagastu teritorijās – plkst. 7:00 no rīta.

Atgādinām, ka nav pieļaujama konteinera piepildīšana virs konteinera tilpuma un atkritumu maisiņu novietošana blakus konteineram!

SADZĪVES ATKRITUMU IZVEŠANAS GRAFIKS 2022. GADAM (PDF)

 SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”
Atkritumu apsaimniekošanas daļa

Pēdējās izmaiņas: 29.12.2021.