VID tiešsaistes seminārs par PVN un grāmatvedības piemērošana preču mazumtirdzniecībai interneta vidē

06.12.2021.

Kopš 2021. gada 1. jūlija ir stājušās spēkā izmaiņas pievienotās vērtības nodokļa (PVN) piemērošanā e-komercijā. Tādējādi ikvienam, kas tirgo savas preces internetā uz citām Eiropas Savienības dalībvalstīm, ir atbilstoši jānoformē dokumenti par veiktajiem darījumiem un jāseko līdzi reģistrācijas nepieciešamībai VID PVN maksātāju reģistrā, Savienības reģistrā un/vai pircēju dalībvalstu PVN maksātāju reģistros.

Tādēļ VID aicina uz tiešsaistes semināru par PVN un grāmatvedības piemērošana preču mazumtirdzniecībai interneta vidē. Seminārs notiks 07.12.2021. no pl. 09.00 – 10.00 VID kontā sociālajā platformā “Youtube”.

Seminārā VID nodokļu speciālisti iepazīstinās ar svarīgāko, kas jāņem vērā Latvijas komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem, kuri izmanto elektronisko tirdzniecības vietu/platformu, proti, tirgo savas preces internetā pircējiem jebkur pasaulē.

Seminārā arī informēsim par nosacījumiem, kas jāievēro, veicot savu preču mazumtirdzniecību internetveikalos, lai tiktu ievērotas PVN un grāmatvedība reglamentējošo normatīvo aktu prasības attiecībā uz attaisnojuma dokumentu un pavaddokumentu noformēšanu.

Interesenti var pievienot šo pasākumu savam kalendāram šeit: www.vid.gov.lv / Aktualitātes / Notikumi / “PVN un grāmatvedības piemērošana preču mazumtirdzniecībai interneta vidē”.

Iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama, “Youtube” tiešraide būs pieejama publiski.

Aktuālā informācija par visiem VID pasākumiem pieejama tīmekļvietnē www.vid.gov,lv sadaļā “Notikumi”.

Pēdējās izmaiņas: 06.12.2021.