SIA “Preiļu saimnieks” klientus apkalpo attālināti

14.10.2021.

Ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 infekcijas izplatības dēļ (2021. gada 9. oktobra Ministru kabineta rīkojums Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”), sākot ar šī gada 13. oktobri SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” klientus apkalpos attālināti.
Aicinām izmantot attālinātās saziņas iespējas:

  • zvanot uz klientu apkalpošanas tālruņa numuru 22047474 vai rakstot uz e-pastu psaimnieks@preili.lv;
  • par jautājumiem, kas saistīti ar komunālo pakalpojumu rēķiniem, zvanot uz Komunālo maksājumu norēķinu daļas tālruņa numuru 65381382 vai 26345495 vai rakstot uz e-pastu namu.parvalde@preili.lv;
  • sazinoties ar SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” speciālistiem, zvanot vai rakstot uz e-pastu; kontaktinformācija ir pieejama http://preilusaimnieks.lv/lv/kontakti/;
  • izmantojot sadaļu “Uzdot jautājumu” SIA “PREIĻU SAIMNIEKS” mājaslapā preilusaimnieks.lv(vispārīgiem jautājumiem);
  • rakstot uz https://www.facebook.com/PreiluSaimnieks;
  • iesniegumus papīra formātā, kas adresēti SIA “PREIĻU SAIMNIEKS”, iespējams iesniegt ievietojot tos pasta kastītē Liepu ielā 2, Preiļos (blakus ārdurvīm).

Apmeklējumu klātienē pēc iepriekšēja pieraksta iespējams pieteikt tikai tad, ja iesnieguma vai sūdzības izskatīšanu nav iespējams nodrošināt rakstveidā vai attālināti un iesnieguma izskatīšana ir saistīta ar nozīmīgu personas tiesību aizskārumu un objektīvu steidzamību!
Lūgums iedzīvotājiem sekot līdzi aktuālajai informācijai un noteiktajiem piesardzības pasākumiem.

Pēdējās izmaiņas: 14.10.2021.