Preiļu novada domes priekšsēdētājs tiekas ar Taipejas Misijas jauno vadību

08.10.2021.

7. oktobrī Preiļu novada doms priekšsēdētājs Ārijs Vucāns pēc Taipejas Misijas vēstniecības ielūguma tikās ar tās vadītāju Latvijas Republikā Eric Huang. Pieņemšana norisinājās viesnīcā „Radisson Blu Daugava”, kurā notika Ķīnas Republikas (Taivānas) 110. gadadienas svinības.

Eric Huang kā Taipejas Misijas vēstniecības vadītājs savu darbu ir uzsācis pavisam nesen, tādēļ tikšanās laikā priekšsēdētājs Ārijs Vucāns jauno vadītāju iepazīstināja ar Preiļu novadu un tā perspektīvajiem attīstības plāniem. Ar mērķi turpināt un stiprināt iesākto sadarbību starp Preiļu novada pašvaldību un Taipejas Misijas vēstniecību, sarunas noslēgumā priekšsēdētājs aicināja Taipejas Misijas pārstāvjus vizītē apmeklēt Preiļu novadu.

Ķīnas Republika Nacionālās dienas svinības ir tradicionāls pasākums, kas Latvijā notiek ik gadu. Svinīgajā pieņemšanā piedalās pārstāvji no dažādām Latvijas valsts institūcijām un uzņēmumiem, kuriem ir izveidojusies sadarbība ar Taipejas Misiju. Preiļu novada pašvaldība ar Taipejas Misiju Latvijā veiksmīgi sadarbojas jau ilgāku laika periodu.

Laine Giluče,

Preiļu novada pašvaldības mājaslapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 14.10.2021.