Aizvadītas Latvijas skolēnu 75. spartakiādes sacensības skolu stafešu krosā

07.10.2021.

1. oktobrī Preiļu parkā notika Latvijas skolēnu 75. spartakiāde Skolu rudens krosa stafetēs. Vienlaicīgi ar šīm sacensībām Latvijas Skolu Sporta Federācija piedalījās Eiropas skolu sporta dienas projektā Saulaina diena, labi sagatavotā trasē, uzkoptā un rudens izpušķotā parkā. Atklāšanā pēc jaukiem novēlējumiem no Preiļu novada domes priekšsēdētāja Ārija Vucāna, sacensības uzsāka  88 meiteņu un zēnu stafešu komandas četrās vecuma grupās no 21 skolas.  No Preiļu novada pašvaldības vispārizglītojošajām deviņām skolām piedalījās  27 komandas.

Stafešu krosa rezultāti:

  • Vidusskolu grupā kopvērtējumā (12 komandas) – 1.vieta – Jēkabpils 3.vidusskolai, 7.vieta – Vārkavas vidusskolai, 8.vieta – Preiļu 2.vidusskolai, 10.vieta – Aglonas vidusskolai, 12.vieta – Riebiņu vidusskolai.
  • Pamatskolu grupā kopvērtējumā (1 komanda) – 1. vieta Preiļu 1. pamatskolas komandai.
  • Mazās pamatskolu grupā kopvērtējumā (4 komandas) – 1. vieta Salas pamatskolas komandai, 3. vieta Galēnu pamatskolas komandai.
  • Ģimnāzijās grupā kopvērtējumā ( 2 komandas) – 1. vieta Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijai, 2. vieta Jāņa Eglīša Preiļu Valsts Ģimnāzijai.
  • Sākumskolas grupā kopvērtējumā (2 komandas) – 1. vieta Jelgavas 4. sākumskolai, 2. vieta Preiļu Brīvai skolai.

2002.-2005.g.dz. 4x1000m jauktā stafetē ( 5 komandas): 1. vieta – Gulbenes novada vidusskolas komandai, 3. vieta – Preiļu 2.vidusskolas komandai, 4. vieta – Riebiņu vidusskolas komandai.

2002.-2005.g.dz. 3x1000m stafetē jauniešiem (7 komandas): 1. vieta – Kārsavas vidusskolas komandai, 2. vieta – Vārkavas vidusskolas komandai, 5. vieta – Jāņa Eglīša PVĢ komandai.

2002.-2005.g.dz. 3x1000m stafetē jaunietēm (6 komandas): 1. vieta – Jēkabpils 3. vidusskolas komandai, 5. vieta – Jāņa Eglīša PVĢ komandai.

2006.-2007.g.dz. 4x1000m jauktā stafetē (4 komandas): 1. vieta –  Daugavpils Centra vidusskolas komandai.

2006.-2007.g.dz. 3x1000m stafetē jauniešiem (11 komandas): 1. vieta -Jēkabpils 3. vidusskolas komandai, 8. vieta – Galēnu pamatskolas komandai, 9. vieta – Preiļu 1. pamatskolas komandai, 11. vieta – Salas pamatskolas komandai.

2006.-2007.g.dz. 3x800m stafetē jaunietēm (8 komandas): 1. vieta – Jēkabpils 3. vidusskolas komandai, 5. vieta – Jāņa Eglīša PVĢ.

2008.-2009.g.dz. 4x800m jauktā stafetē (4 komandas): 1. vieta – Gulbenes novada vidusskolas komandai, 5. vieta – Aglonas vidusskolas komandai.

2008.-2009.g.dz. 3x800m stafetē meitenēm (7 komandas): 1. vieta – Krāslavas ģimnāzijas komandai, 4. vieta- Preiļu 1. pamatskolas komandai.

2008.-2009.g.dz. 3x800m stafetē zēniem (11 komandas): 1. vieta – Preiļu 1. pamatskolas komandai, 6. vieta – Preiļu 2. vidusskolas komandai, 7. vieta- Salas pamatskolas komandai.

2010 g.dz.un jaunāki 4x500m jauktā stafetē(4 komandas): 1. vieta – Gulbenes novada vidusskolas komandai, 2. vieta – Preiļu 1. pamatskolas komandai, 4. vieta – Preiļu Brīvās skolas komandai.

2010 g.dz.un jaunāki 3x500m stafetē meitenēm( 11 komandas): 1. vieta – Zasas vidusskolas komandai, 5. vieta – Vārkavas vidusskolas komandai, 7. vieta – Preiļu 1. pamatskolas komandai, 8. vieta -Salas pamatskolas komandai, 9. vieta – Preiļu 2.vidusskolas komandai.

2010 g.dz.un jaunāki 3x500m stafetē zēniem(14 komandas): 1. vieta – Daugavpils Centra vidusskolas komandai, 3. vieta – Preiļu 1. pamatskolas 1. komandai, 5. vieta – Preiļu 1. pamatskolas 2. komandai, 6. vieta – Preiļu Brīvās skolas komandai, 8. vieta – Galēnu pamatskolas komandai, 9. vieta – Aglonas vidusskolas komandai, 11. vieta – Vārkavas vidusskolas komandai.

Informāciju sagatavoja Preiļu novada BJSS metodiķe

Viktorija Neištadte

FOTOGALERIJA 

1.vieta – Preiļu 1. pamatskolas komanda 2008.-2009.g. dz.3x800m zēnu stafetē.
2. vieta – Vārkavas vidusskolas komanda (no kreisās Andis Briška, Dāvis Salcevičs, Lauris Pastars) 2002.-2005.g.dz. 3x 1000m jauniešu stafetē.

 

3. vieta – Preiļu 2. vidusskolas komanda 2002.-2005.g.dz.4 x1000m jauktā stafete.
Ģimnāziju grupā 2. vieta – Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija (skolotāja Aina Leikuce).
Pamatskolu grupā 1. vieta – Preiļu 1.pamatskolai.
Sākumskolu grupā 2. vieta – Preiļu Brīvā skola.
Pēdējās izmaiņas: 07.10.2021.