Aizvadīts Preiļu novada čempionāts spiningošanā

04.10.2021.

3. oktobra rītā pēc starta šāviena Lielā Kalupes ezera plašumos aiztraucās sešpadsmit ar jaudīgiem motoriem aprīkotu laivu ekipāžas, lai noskaidrotu Preiļu novada čempionus spiningošanā ekipāžām. Laika apstākļi veiksmīgai copei izskatījās labvēlīgi, lai gan iepriekšējo dienu zivju pasivitāte daudziem spiningotājiem izraisīja bažas, kuras arī vēlāk apstiprinājās. Pēc piecu stundu aktīvas zivju meklēšanas, tikai sešām ekipāžām atradās sacensību noteikumiem atbilstošs loms, ko uzrādīt tiesnešiem. Apšaubīt spiningotāju meistarību šeit būtu nevietā – ierindā dalībnieki ar daudzu gadu pieredzi dažāda līmeņa sacensībās.

Apkopojot rezultātus, par uzvarētājiem kļūst Oļega Vaivoda un Andra Kukora ekipāža Molekula-3, kuru lomā tikai asari 2 kg 660 grami. Andrim arī lielākā asara pieveicēja gods (360 grami). 2. vietā Vladimirs Semjonovs – Dvinsk, kuram nācās spiningot vienam, bet tas netraucēja plūkt laurus – arī par lielāko līdaku (1kg 190g). Trešajā vietā pieredzējušie Dinaburg pārstāvji – Aleksandrs Suško, Vitālijs Stefanovičš (1090 grami). Mūsējos – Aldi un Raineru Džeriņus ( Molekula-2) no pjedestāla šķīra nieka desmit grami! Pārrunājot spiningošanas gaitu pie garšīgās soļankas zupas šķīvja, tika kalti plāni jau nākamajām sportiskajām aktivitātēm uz ūdeņiem.

Gribējās, protams, redzēt meistarīgos agloniešus un rušoniešus klātesot, bet tas netraucēs mums daudziem doties 9. oktobrī uz Aglonas pagasta čempionātu spiningošanā, lai pierādītu pirmām kārtām jau sev, ka Kalupes neveiksmes norakstāmas uz zivju pasivitāti, nevis uz profesionālisma trūkumu!

L. Valdonis,

Sporta pasākumu organizators, sacensību galvenais tiesnesis

Pēdējās izmaiņas: 04.10.2021.