Pieredzes apmaiņas izbraukuma seminārs

14.09.2021.

Biedrība “Preiļu rajona partnerība” un Preiļu novada uzņēmējdarbības centrs, aicina potenciālos LEADER projektu iesniedzējus ciemos pie vietējās rīcības grupas “Saldus rajona attīstības biedrība” iepazīt  “LEADER projektu labā prakse un ieceres Saldus rajona attīstības biedrības teritorijā” 2021. gada 22. un 23. septembrī!

Semināra ietvaros dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar projektiem, kas veicinājuši sabiedrības aktivitāšu dažādošanu, un projektiem, kas palīdzējuši konkrētu uzņēmēju izaugsmei. Apskatīsim gan pilis, gan ražotnes, iepazīsim gan jaunus, gan pieredzējušus uzņēmējus, tiksimies ar Saldus uzņēmējdarbības biedrību.

Semināram var pieteikties potenciālo projektu iesniedzēji (fiziskas un juridiskas personas), no biedrības “Preiļu rajona partnerība” darbības teritorijas (Preiļu novads, Līvānu novads).

Tāpat informējam, ka pasākums tiek īstenots “zaļā” pasākuma formātā, tāpēc pirms pieteikšanās aicinām pārliecināties, vai Jums ir derīgs COVID-19 vakcināciju vai pārslimošanu apliecinošs sertifikāts.

Pieteikšanās līdz 20. septembrim zvanot:

Valija – 22026684

Ineta – 26636243

Rakstot e pastu: preilupartneriba@inbox.lv, ineta.liepniece@preili.lv

PASĀKUMA PROGRAMMA

 

Pēdējās izmaiņas: 14.09.2021.