Dodoties uz Aglonu, aicinām izmantot alternatīvu maršrutu, izvairoties no remontdarbu posmiem

12.08.2021.

Dodoties no Rīgas uz Aglonu Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem, autobraucējiem jārēķinās ar to, ka vairākos valsts galveno un reģionālo ceļu posmos notiek remontdarbi.

Autobraucējus un gājējus aicinām izmantot alternatīvo maršrutu lai apbrauktu remontdarbus starp Jēkabpili un Nīcgali, kā arī starp Līvāniem un Preiļiem. Šos posmus var apbraukt, no Jēkabpils turpinot ceļu pa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) līdz krustojumam ar autoceļu Krāslava–Preiļi–Madona (Madonas apvedceļš) (P62), šajā krustojumā nogriezties pa labi un turpināt ceļu līdz Preiļiem (sk. shēmu).

Autobraucējiem ir jārēķinās ar intensīvu satiksmi Aglonas virzienā un ilgāku ceļā pavadītu laiku, kā arī ar ceļu remontdarbiem. Virzienā no Rīgas tie notiek:

  • uz Daugavpils šosejas (A6) no Rīteriem līdz Stukmaņiem (107,84.–116,4. km) un no Jēkabpils līdz Podvinskai (149,55.–165,64. km);
  • uz autoceļa Līvāni–Preiļi (P63) (21,54. līdz 34,04. km).

Aicinām autovadītājus ar izpratni izturēties pret ieviestajiem satiksmes ierobežojumiem, ievērot satiksmes organizāciju remontdarbu posmos.

Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.

Informāciju sagatavoja:

VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa  

Pēdējās izmaiņas: 12.08.2021.