Preiļu novadā

SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā ekonomistu uz noteiktu laiku (nepilna slodze)

Prasības pretendentiem/ēm:

augstākā izglītība ekonomikā vai uzņēmējdarbības vadībā; darba pieredze ārstniecības uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību; teicamas valsts valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; ļoti labas iemaņas darbā ar datoru un MS Office programmām (MS Word, MS Excel, Power Point); labas sadarbības un organizatora prasmes, analītiskā domāšana, pašiniciatīva, precizitāte un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt ātri un operatīvi gan patstāvīgi, gan komandā, prasme racionāli organizēt savu darbu.

Pienākumi:

finanšu plānošana, budžeta sagatavošana, ekonomisko aprēķinu un prognožu sagatavošana; sagatavot statistiskās atskaites un finanšu informāciju; izstrādāt un iesniegt priekšlikumus par uzņēmuma attīstību; kontrolēt un iesniegt uzņēmuma vadībai informāciju-analīzi par budžeta izpildes gaitu; sagatavot tirgus izpētes piedāvājumus; izstrādāt projektus finanšu līdzekļu piesaistei; visu ar projektu saistīto dokumentu sagatavošana, saskaņošana, administrēšana; visu ar projektu īstenošanu saistīto atskaišu, ziņojumu sagatavošana.

Piedāvājam:

dinamisku un atbildīgu darbu; iespēju strādāt radoši un inovatīvi; draudzīgu, saprotošu kolektīvu; mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus; stabilu, konkurētspējīgu atlīdzību un sociālās garantijas; darbinieku veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika)

Darba alga –EUR 570,00.

Dokumentus – dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv vai pa pastu uz adresi: Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301 līdz 2021. 30.aprīļa plkst.15.00.