Preiļu novada pašvaldība aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālisti/u (redaktori/u) uz noteiktu laiku

20.10.2020.

Preiļu novada pašvaldība (Reģ. Nr.90000065720) aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālisti/u (redaktori/u)

Darba līgums uz noteiktu laiku.

Darbavieta – Preiļu novada pašvaldības administrācija, adrese: Raiņa bulvāris 19, Preiļi, Preiļu novads.

Prasības pretendentam/-ei:

  • Augstākā akadēmiskā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sabiedriskajās attiecībās;
  • Pieredze sabiedrisko attiecību vai citā pielīdzināmā jomā – vismaz 1 gads;
  • Teicamas latviešu valodas, labas angļu un krievu valodas zināšanas.

Galvenie amata pienākumi:

  • Nodrošināt portāla www.preili.lv satura veidošanu un komunikāciju ar iedzīvotājiem sociālo mediju vidē,
  • Piedalīties domes sēdēs un citās vadības norādītajās sanāksmēs, sagatavot un sniegt objektīvu un precīzu informāciju sabiedrībai par domes lēmumiem, rīkojumiem, kā arī citām pašvaldības aktivitātēm,
  • Sagatavot informatīvos materiālus (ziņas, intervijas, reportāžas, aprakstus) un informēt plašsaziņas līdzekļus par pašvaldības aktualitātēm, paust masu medijiem domes vadības viedokli,
  • Organizēt un vadīt prezentācijas, intervijas, fotografēt pasākumus,
  • Sagatavot vēstules, sludinājumus, apsveikumus,
  • Organizēt prezentācijas materiālu (suvenīru) iegādi pašvaldības vajadzībām.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku darbu,
  • darba algu 880.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas),
  • sociālās garantijas.

Motivācijas vēstuli, dzīves un darba gaitu aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas var iesūtīt pa pastu, norādot adresātu – Preiļu novada pašvaldības administrācija, adrese – Raiņa bulvāris 19, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301, iesniegt personīgi Preiļu novada apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā (1.stāvā), kabinets Nr.103, Raiņa bulvārī 19, Preiļos, darba laikā vai sūtīt elektroniski uz elektronisko pasta adresi: dome@preili.lv

Minētie dokumenti jāiesniedz vai jānodrošina pasta/elektroniska pasta sūtījuma saņemšana Preiļu novada apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā  līdz 2020. gada 19. novembrim.

Papildu informācija pa tālruni: 65322766.

Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas atbildīs izvirzītajām prasībām!

Pretendenta personas datu apstrādes pārzinis ir Preiļu novada dome, reģistrācijas Nr. 90000065720, kontaktinformācija: Raiņa bulvāris 19, Preiļi,  Preiļu  novads, LV-5301. Pretendentu personas datu apstrādes mērķis: nodrošināt vakantā amata pretendentu atlases procesu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un izvērtēt attiecīgo pretendentu atbilstību amata prasībām.
Pretendentu datu apstrādes tiesiskais pamats: pretendenta informācijas un datu iesniegšana uzskatāma par pretendenta piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie tika iesniegti. Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā. Pretendents ar personas datu apstrādes politiku (Privātuma politika) var iepazīties  Preiļu novada pašvaldības interneta vietnē http://www.preili.lv/pasvaldiba/privatuma-politika/.

Pēdējās izmaiņas: 06.11.2020.