Preiļos ceļotājus šogad aicinās jauns un radošs objekts

29.04.2020.

2020. gada tūrisma sezona Preiļos sākas ar jauna objekta atklāšanu – viesus sāk uzņemt jaunā porcelāna darbnīca “Piece of Touch”, kas ir preilietes, jaunas meitenes izlolots sirdsdarbs.

Pēc studijām Rīgā, Latvijas Mākslas akadēmijā, Sintija atgriezās Preiļos, pilsētā, kur  bija izaugusi un pavadījusi bērnību. Ar drauga, ģimenes un projekta atbalstu tika izveidota keramikas darbnīca –  “Piece Of Touch”, kas tulkojumā nozīmē  “gabaliņš no pieskāriena”, ar ideju, ka katrs radītais darbs ir neliela daļa no keramiķes, kas nonākot jaunās vietās,  turpina tālāk  dzīvi, vēstot par radīšanas prieku un padarot skaistāku ikdienu.

Lielākoties Sintija strādā ar porcelānu, viņai patīk materiāla vieglums, caurspīdīgums un smalkums. Gan ģimenes, gan lielākas grupas, kad tas būs iespējams, varēs apciemot darbnīcu un iepazīties tuvāk ar darba procesu un materiālu daudzveidību, kā arī pieteikties meistarklasei un izveidot savu unikālo keramikas trauku vai dekoru pašiem.

Jaunajā darbnīcā ierīkots arī savu darinājumu veikaliņš. Daudzi ir iecienījuši pasniegt dāvanā Sintijas radītās porcelāna rotaslietas un traukus.

Kontakti: +371 25729888 (Sintija)
Adrese: Jaunā iela 8, Preiļi,
e-pasts: pieceoftouch@gmail.com.
FB / Instagram – Piece Of Touch

Iveta Šņepste,
Preiļu novada TIC vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 29.04.2020.