Aicina pieteikties bezmaksas 2 nedēļu online mācību spēlei sava īstā darba meklēšanai

27.04.2020.

Lai palīdzētu Latgales iedzīvotājiem ekonomiskās situācijas pārmaiņu laikā, līdz 5. maijam aicina pieteikties bezmaksas 2 nedēļu online mācību spēlei sava īstā darba meklēšanai ”Atrodi Savu Aizraušanos Latgalē”.

No 7. maija līdz 21. maijam sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un mācību centru “Cilvēkam” tiek organizētas bezmaksas online mācības “Atrodi Savu Aizraušanos” Latgales iedzīvotājiem.

Ikvienam Latgales iedzīvotājam no 18 gadiem ir unikāla iespēja bez maksas no 7. līdz 21. maijam apgūt metodes, kas palīdzēs izzināt sevi un ļaus elastīgāk piemēroties darba tirgus pārmaiņām, lai nākotnē atrastu sev piemērotāko darbu, nozari vai virzienu dzīvē. Dalībnieki uzdevumus varēs pildīt sev ērtā laikā un vietā, galvenais, lai ir pieejams dators vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu.

“Krīze, kas izveidojusies COVID-19 dēļ, ir skārusi ikvienu, it īpaši darba jomā, tāpēc ir ļoti svarīgi cilvēkiem šajā laikā palīdzēt saprast, kurp virzīties tālāk pēc krīzes beigām. Turklāt par šiem soļiem domāt jau šobrīd. Online spēles mācību programma ir veidota tā, lai tā būtu noderīga un piemērota ikvienam – gan tiem, kuri krīzes dēļ zaudējuši darbu un ir neziņā par to, kādā darba jomā fokusēties nākotnē, gan arī tiem, kuri esošajā darbā nejūtas kā īstajā vietā vai ir jauna darba meklējumos, tāpat arī pedagogiem, kuri strādā ar dažādām auditorijām un pēc mācību spēles varēs dalīties ar apgūtajām metodēm, kā arī citiem cilvēkiem”, tā par spēli saka tās veidotājs Zuarguss Zarmass no mācību centra “Cilvēkam”.

Viņš norāda, ka projekts būs visvairāk piemērots:
– bez darba palikušiem cilvēkiem, kuri šobrīd nezina, kurā virzienā doties tālāk;
– jauniešiem, kuri nevar izlemt, kur studēt, par ko mācīties;
– jau strādājošiem, kuri darbā īsti nejūtas savā vietā vai rutīnas dēļ grib ko pamainīt;
– jaunajām māmiņām, kas grib pārmaiņas darba ritmā pēc bērna kopšanas atvaļinājuma;
– vietējo kopienu pārstāvjiem un pedagogiem, kuri varēs ar apgūtajām metodēm dalīties
savā lokā;
– uzņēmīgajiem, kas sapņo par savas uzņēmējdarbības uzsākšanu, bet svārstās vai īsti
nezina, ar ko sākt.

Projekta ietvaros mācības notiks 2 nedēļu garumā online spēles veidā, kurā dalībnieki pildīs uzdevumus un krās punktus. Spēles noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas.

Lektors Zuarguss Zarmass stāsta: “Pati spēle notiks šādi: 14 dienas spēles dalībnieki īpašā spēles platformā saņems 1-2 uzdevumus par to, kā izzināt sevi, meklēt savu īsto aizraušanos, darbu vai nozari, kā arī par spēju pielāgoties un veiksmīgi tikt galā ar izaicinājumiem darba tirgū. Katras dienas uzdevumu pildīšana var aizņemt no 10 minūtēm līdz stundai – atkarībā no tā, cik daudz katrs dalībnieks vēlēsies ieguldīties. Spēlē tiks veicināta dalībnieku savstarpējā
komunikācija, atbalsts un kontaktu veidošana, kā rezultātā var izveidoties veiksmīgi projekti nākotnē.”

Vietu skaits spēlē ir ierobežots.

Pieteikuma anketa latviešu valodā: https://ej.uz/pieteikuma-anketa-lv
Pieteikuma anketa krievu valodā: https://ej.uz/pieteikuma-anketa-rus
Video par mācību spēli latviešu valodā: https://www.youtube.com/watch?v=4bM6TVsxjjs
Video par mācību spēli krievu valodā: https://www.youtube.com/watch?v=NQSlK–xBS8
Mācību spēle “Atrodi Savu Aizraušanos” Latgalē tiek veiksmīgi rīkota jau vairākus gadus, un tajā ir piedalījušies vairāk nekā 200 dalībnieki.

Lūk, dažas atsauksmes no pāgājušā gada projekta dalībniekiem:

"Atrodi Savu Aizraušanos" Latgalē. Atsauksmes – Irēna un Anastasija

(LV) 🎓❓ Vai domā, kur studēt, vai šaubies, vai izvēlētās studijas ir īstais virziens? Ieskaties atsauksmēs no spēles 2018. gada dalībniecēm Irinas un Anastasijas – Tev varētu interesēt!😍Ja atsauksme šķiet vērtīga, piesakies on-line spēlei "Atrodi Savu Aizraušanos", kurā aizraujošā veidā iegūsi noderīgas metodes, kā meklēt sev piemērotāko virzienu darbam, studijām!👉👉 Vairāk par spēli un pieteikšanās:Latviešu valodā: https://forms.gle/Y5VXutW7zMY711aT8Krievu valodā: https://forms.gle/e3e7rces5JLzSMtL9Spēles laikā ir arī klātienes treniņi 1., 8. un 15.06.Piesakies, tas būs tā vērts! Spēle sadarbībā ar/ Проект в сотрудничестве с British Council Latvia Cilvekam.lv Daugavpils pilsēta University of Daugavpils(RU) 🎓❓ Ты в раздумии куда поступать после окончания школы или сомневаешся в уже выбранном пути? Познакомся с отзывами участников игры 2018 года Ирины и Анастасии – тебя это может заинтересовать!😍 Если этот проект тебе показался ценным, то до 24 мая подай заявку на проект и онлайн-игру ''Найди своё истинное увлечение в Латгалии'', в которой сможешь найти полезные методы, как найти правильное направление для будущей работы и учёбы! (edited) 👉 👉 Подробнее об игре и анкета для заявки:На русском: https://forms.gle/e3e7rces5JLzSMtL9 На латышском: https://forms.gle/Y5VXutW7zMY711aT8В проекте также будут проводится очные обучения 1, 6 и 15 июня в Даугавпилсе.Подай заявку, это того стоит!

Posted by Cilvekam.lv on Otrdiena, 2019. gada 14. May

Punkti un domubiedri strādā – Leilas atsauksme par "Atrodi Savu Aizraušanos"

Ja Tev vajag motivāciju, lai atrastu laiku sev – noskaties video!"Atrodi Savu Aizraušanos" cenas ceļas 16.09., draugs, ja jūti, ka Tev apkārt vajag vairāk līdzīgi domājošo, kam interesē attīstība, izaugsme, piesakies:http://bit.ly/303YPri

Posted by Cilvekam.lv on Pirmdiena, 2019. gada 16. septembris

Mācību spēli organizē mācību centrs ”Cilvēkam” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

“Cilvēkam” mācību centrs ir tapis kā domubiedru iniciatīva 2010. gadā, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt tās dzīves prasmes, ko izglītības sistēma līdz pat šim brīdim vēl nemāca – komunikācija, stresa vadība, empātija, motivētība, kā atrast savu aizraušanos u.c.

British Council ir Lielbritānijas starptautiskā organizācija kultūras attiecību jomā. Tā rada starptautiskas iespējas Lielbritānijas un citu valstu iedzīvotājiem, kā arī veicina savstarpēju uzticēšanos visā pasaulē.

Dženifera Ruisa, Cilvēkam.lv mārketinga menedžere
Tel. 26784055
E-pasts: info@cilvekam.lv

Pēdējās izmaiņas: 27.04.2020.