Sportā

Divas dienas, 29. februārī un 1. martā, Saldus Sporta kompleksa sporta kompleksā norisinājās Latvijas 2020. gada individuālā čempionāta finālsacensības galda tenisā, kurās starp valstī labākajiem sportistiem spēkus pārbaudīt devās arī Preiļu galda tenisa saimes pārstāvji. Finālsacensībās, kā to nosaka reglaments, piedalījās 16 sievietes un 32 vīrieši.

Preiļu novada galda tenisa menedžeris Voldemārs Limans pavēstīja, ka čempionātā preiliešiem izdevās uzrādīt teicamu sniegumu dubultspēlēs. Sieviešu dubultspēlēs preiliete Diāna Afanasjeva, spēlējot kopā ar Viktoriju Majorovu (RTU), čempionātā izcīnīja godalgoto otro vietu, savukārt vīriešu dubultspēlēs sudraba medaļas ieguva preilietis Aleksandrs Pahomovs un Oļegs Kartuzovs (Latvijas US).

Latvijas 2020. gada individuālajā čempionātā galda tenisā vienspēlēs sieviešu konkurencē Diāna Afanasjeva kļuva par sesto labāko galda tenisisti valstī. Individuālajā vērtējumā vīriešu konkurencē Aleksandrs Pahomovs tika apbalvots ar iegūto 18. vietu, Romāns Streļčuks ierindojās 20. vietā, Ainārs Mūrnieks izcīnīja 21. vietu, Raimonds Mūrnieks  – 30. vietā čempionāta tabulā.