50 Jautajumi – Santai Ancānei (Jauniešu lietu speciālistei) @PAKAC

12.10.2014.

Biedrībai PAKAC jaunā sezona iesākusies ar vairākiem jaunumiem un viens no tiem ir projekts „50 JAUTĀJUMI”, kura debija bija 12. oktobris. Šajā drēgnajā svētdienas pēcpusdienā PAKAC siltajās telpās sapulcējās jaunieši, kas bija ieradušies uz sarunu nepiespiestā un radošā gaisotnē ar Preiļu novada jauniešu speciālisti Santu Ancāni.
„50 JAUTĀJUMI” ir neformāla veida tikšanās, kurā uz sarunu katru reizi tiek aicināti interesanti un radoši dažādu organizāciju un profesiju pārstāvji no Preiļu novada. Šis pasākums norisinās mājīgā noskaņā, draudzīgā un nepiespiestā atmosfērā ar iespēju cienāties ar siltu tēju. Tika padomāts arī par muzikālā noformējuma radīšanu, tādēļ pasākumu papildina mūsu pašu dziedošais talants Rūta Pastare. Mums ir prieks, ka biedrību atbalsta arī Preiļu miesnieku veikals „SĀTYS”, kas parūpējas par garšīgu pārsteigumu mūsu ikmēneša viesiem. 
Pasākuma mērķis ir ļaut jauniešiem noskaidrot atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem par konkrēto personu, nodarbošanos, hobijiem, ikdienu, pieredzi, veiksmes stāstiem, komiskiem notikumiem u.c. Bez šaubām, ka ikvienam tiek dota iespēja papildināt jau sagatavotos biedrības PAKAC jautājumus un brīvi izteikties, iesaistoties sarunā.
Nu jau pagājusī tikšanās ar Santu Ancāni rosināja arvien jaunas idejas par to, kā varētu uzlabot šo pasākumu un kas vēl ieinteresētu un piesaistītu jauniešus. Mēs uzskatām, ka šis bijis labs starts jaunam pasākumam, kas noteikti pievienosies jau esošajām PAKAC tradīcijām. Arī turpmākajās „50 JAUTĀJUMI” tikšanās būs gaidīts ikviens interesents!
Uz tikšanos jau 9. novembrī plkst.15:00 biedrības PAKAC telpās Liepu ielā 2.a! 
PALDIES mūsu draugiem un atbalstītajiem: Preiļu novada domei, Preiļu novada kultūras centram, Express Pizza, Preiļu miesnieku veikalam SĀTYS, Just Production, EM STUDIO, ASK Celmeņi.
Piedāvā: biedrība PAKAC un JIP 
Projekta vadītājs: Justs Ribinickis
Projekta tehniskais vadītājs: Ervīns Mainulis

Pēdējās izmaiņas: 12.10.2014.