Pašvaldības iepirkumi

Pamatojoties uz Publisko iepirkumu likuma 1. panta 23. punktu, no 2019. gada 1. janvāra pircēja profils ir internetā publiski pieejama pasūtītāja vietne valsts elektroniskās informācijas sistēmā piedāvājumu un pieteikumu saņemšanai, kurā pasūtītājs ievieto informāciju par turpmākajiem uzaicinājumiem iesniegt piedāvājumus, par plānotajiem iepirkumiem, noslēgtajiem līgumiem, pārtrauktajām procedūrām, kā arī citu normatīvajos aktos noteiktu ar iepirkumiem saistītu informāciju.

Turpmāk pasūtītājiem visa informācija par iepirkumiem, kas veido pircēja profilu, ir jāizvieto tikai Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS).

Pašvaldības izsludinātajiem iepirkumiem lūdzam sekot pasūtītāja profilā https://www.eis.gov.lv/


PasūtītājsPreiļu novada dome
ID Nr.PND 2019/23M
Procedūras veidsPIL 9.panta kārtībā
Līguma veidsBūvdarbi
Iepirkuma priekšmetsPreiļu kultūras nama jumta seguma nomaiņa
KontaktpersonaKontaktpersonas jautājumos par iepirkuma dokumentiem un iepirkuma sarakstē – Liene Baškatova-Jokste, e-pasts liene.baskatova@preili.lv, tālr. +371 65322766
Par iepirkuma priekšmetu: Preiļu novada domes Tehniskās daļas vadītāja pienākumu izpildītājs Artis Žukovs, tālr. 28163090, e-pasts: artis.zukovs@preili.lv
Publikācijas datums27.11.2019
Iesniegšanas datums10.12.2019
Informācija atjaunota28.11.2019
StadijaAktīvs
Apraksts

Iepirkuma priekšmeta līguma izpildes laiks – 5 mēneši no līguma parakstīšanas dienas, izņemot tehnoloģisko pārtraukumu nepiemērotu klimatisko apstākļu dēļ un ietver būvvaldes atzīmes saņemšanu apliecinājuma kartē par būvdarbu pabeigšanu.

Iepirkuma dokumenti pieejami EIS e-konkursu apakšsistēmā.

Pielikumi
    Pēdējās izmaiņas: 20.08.2020.