Izrāde bērniem “BALTAIS LĀCIS – SUPERZVAIGZNE”

02.03.2023 09:30
Aglonas Kultūras nams

2. martā plkst. 9.30 Aglonas Kultūras namā Radošā apvienība TEĀTRI UN ES ielūdz uz izrādi bērniem “BALTAIS LĀCIS – SUPERZVAIGZNE.

Katram stāstam ir sākums… un, protams, beigas. Bet sāksim ar sākumu. Baltais Lācis dzīvo tālajos Ziemeļos. Katru rītu viņš iepazīst pasauli, vizinoties ar ledus gabaliem par jūru, bet pēcpusdienā viņš viens pats spēlē paslēpes, ceļ sniegavīrus un ēd zivis. Teiksiet – garlaicīgi? Jā, bet ko darīt, ja Lācis ir viens? Mēs tikai varam iedomāties, kas notiktu ar balto Lāci, ja kādreiz piepildītos viņa laimīgākais sapnis – uzstāties publikas priekšā? Kas notiktu, ja baltais Lācis satiktu īstu draugu? Izrādes autori kopā ar bērniem mēģinās atbildēt uz visiem šiem jautājumiem. Klausoties skaistas dziesmas un palīdzot varoņiem izkļūt no sarežģītām situācijām, mazie skatītāji iemācīsies sadarboties, veidot uzticību un atpazīt briesmas. Un tas viss ģimeniskā, prieka pilnā atmosfērā!

REŽISORS:

„… Pasaulē, kurā nav vietas vājumam un neglītumam. Pasaulē, kurā pozitīvās domāšanas kults ir nomainījis vajadzību pēc pārdomām un melanholisku jūtīgumu, šķiet ir degradējis dabisko vajadzību – būt ciešā saskarsmē ar sev līdzīgiem. Šis ir aizkustinošs stāsts par vientulību un nepieciešamību pēc tuvības. Stāsts par iespējamu draudzību. Jā – kārdinošu un gaidītu, bet tajā pašā laikā prasot vienam no otra daļēju atteikšanos no iepriekš noteiktām pozīcijām.”

Režisors: Armands Ekštets
Žanrs: jautra izrāde bērniem un vecākiem
Izrādes ilgums: 45 min
Mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā
Valoda: latviešu

Izrāde ir iekļauta programmā “Latvijas skolas soma”.

Vairāk informācijas: www.izradesberniem.lv

Saziņai: teatrisunes@gmail.com

Teātris sociālajos tīklos:

Facebook – https://www.facebook.com/teatrisunes
Instagram – https://www.instagram.com/teatrisunes_izradesberniem/

Uz tikšanos teātrī!

Pēdējās izmaiņas: 20.02.2023.