Koncertprogramma – Tējas vakars “Kad blakus silta sirds” Aglonā

21.12.2022 19:00
Aglonas Kultūras nams

Adventes, Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks vienmēr ir bijis īpašu sajūtu, virmojošu emociju, brīnumu un pārdomu laiks. Laiks, kad mēs vēlamies viens otram dāvāt visu savu sirds siltumu un mīļumu, laiks, kad mēs spētu atdot visu pašu dārgāko, tikai lai būtu viens otram blakus, lai būtu starp tiem cilvēkiem un tajā vietā, kur mums ir silti un mierīgi. Un tādos brīžos liekas, ka, pat ja visa pasaule apgrieztos ar kājām gaisā, mēs būsim pasargāti un drošībā, jo mums katram blakus ir kāda mīļa, silta, silta sirds.

Koncertprogramma – Tējas vakars “Kad blakus silta sirds” kopā ar grupu Galaktika un dziedātāju Ingrīdu Balodi, ir labo un silto tradīciju turpinājums, kas aizsācies jau pirms daudziem gadiem. Ir mainījušies sastāvi un repertuārs, bet nav zudusi enerģija un mīļums, ko vēlamies sniegt saviem klausītājiem. Koncertā būs dzirdamas gan grupas Galaktika dziesmas, gan, kopā ar skatītājiem izdziedāsim, jau tradicionālās dziesmas, kuras spēj sasildīt.

Grupa “Galaktika” novēl: “Lai Jums gaišu domu, mīļu cilvēku un sirsnīgu brīnumu pilna šī gada nogale – ar aveņu tēju un piparkūkām!”

Tiekamies koncertos visā Latvijā.

Biļetes iepriekšpārdošanā Aglonas kultūras namā iepriekš zvanot pa tālr. 29294465, kā arī koncerta dienā.

Biļešu cena 7,- EUR.

Pēdējās izmaiņas: 21.11.2022.