Ingas Karpičas etnomūzikas koncerts “Sirds runā” Aizkalnes TN

03.09.2022 19:00
Aizkalnes Tautas namā

3. septembrī Aizkalnes TN etnomūzikas māksliniece Inga Karpiča piedāvās muzikālu ceļojumu skaņu pasaulē koncertā “Sirds runā”.

Koncertprogrammas uzsvars ir autores balss lidojums un tās spēja aizraut klausītājus līdzi pavisam citā pasaulē, atnesot mieru un sirds piepildījumu. Pati māksliniece ir šīs koncertprogrammas autore, atlasot dziesmu tekstus un radot orģinālmūziku, kā arī spēlējot klavieres, zvangas un indiešu fisharmoniju.

Māksliniece zināma kā tautasdziesmu apdaru veidotāja un dziedātāja, kura līdztekus latviešu tautasdziesmām iedvesmojas no senās Indijas kultūras, tās dziedājumiem, kuriem sākusi komponēt arī savas melodijas, tādējādi rodot plašāku redzesloku. Inga Karpiča sniedz gan koncertus, gan organizē sadziedāšanas meditācijas. Viņas maigā balss atver dziesmas spēju mierināt un harmonizēt, bet sadziedāšanas pasākumi rada dalībniekos iekšējo spēku, rāmumu, atver iekšēju piepildījumu.
Izdevusi divus albumus “Dvēseles dziesma” un “Zelta trepes” un pašlaik strādā pie jauna albuma izveides. Inga piedalījusies dažādos muzikālos projektos –  “KathmanduFusionBand”, Maia & The Marvellous, Gunāra Kalniņa GGChoir, muzicējusi ar grupu “Autobuss Debesīs”, “Rāmi Riti”, sitāras virtuozu Pandit Ajit Singh, Krievijas dziedātāju Sati Kazanovu.

Ieejas maksa 2 EUR.

Pēdējās izmaiņas: 21.09.2022.