Mūzikas un dzejas pastaiga Jasmuižā

29.07.2022 18:00
Raiņa muzejs "Jasmuiža"

Šogad mazo grantu projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi” tika atbalstīts iedzīvotāju iniciatīvas grupas “Jasmuiža” projekts “Izbaudi Jasmuižas parku!”. Par piešķirtajiem līdzekļiem iegādāti un parka kokos izvietoti astoņi pītie šūpuļkrēsli “Stārķa ligzda” un to stiprinājumi, karabīnes, kā arī diegi mezglošanas meistarklasei, kura notika 18. jūnijā.

Projekta ietvaros Raiņa muzejā Jasmuiža (Aizkalne, Preiļu novads) 29. jūnijā plkst. 18.00 aicinām uz romantisku dzejiski – muzikālu pastaigu, kuras laikā ielūkosimies Rasmas Zariņas dzejas pasaulē un ieklausīsimies Kristīnes Barkānes čella skaņās.

Rasma Zariņa ir vietējā – aizkalniete, kura daudzus gadu raksta dzejoļus, dzeju bērniem, lugas, kuras pati arī iestudējusi.

Pasākuma laikā notiks R. Zariņas jaunās bērnu dzejas grāmatas “Smaidiņi” atvēršana, kā arī grāmatu būs iespējams iegādāties. Jūs sagaidīs arī kāds pārsteigums, ko uzzināsiet, apmeklējot mūzikas un dzejas pastaigu.

Aicinām izbaudīt Jasmuižas parku un mierpilnu atpūtu šūpuļkrēslos!

Pasākums notiek projekta “Izbaudi Jasmuižas parku!” ietvaros. Atbalsta Preiļu novada pašvaldība un Nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds”.

Solvita Kleinarte,
IIG “Jasmuiža” pārstāve

Pēdējās izmaiņas: 22.07.2022.