Jauniešu pasākums “Summer Party” Preiļos

08.07.2022 22:00
Preiļos, Svētku laukumā

8. jūlijā Svētku laukumā, Preiļos “SUMMER PARTY”!

Plkst. 22.00 uzstāsies apvienība “KREISAIS KRASTS”

Koncertā piedalīsies Kaizers, Punkts uz I, Ivans Baigais, E.V., Misters Krūmiņš un Henny.

Koncertā dzirdēsiet gan labi zināmas “Kreisā Krasta” dziesmas, gan projekta “MUUD” skaņdarbus, gan arī dalībnieku solo dziesmas.

“Kreisais Krasts” (KK) ir viena no lielākajām un visilgāk pastāvošajām hiphopa apvienībām Latvijā, kurai šogad aprit 20 gadi. KK biedru rindās ir vairāk nekā 20 reperi.

Kaizers ir reperis un atzīts bītmeikeirs ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mūzikas producēšanā un studijas ierakstu apstrādē. Jūnijā kā solo mākslinieks izdeva savu debijas albumu “Uz līnijas”.

Punkts uz I ir pieredzes bagāts reperis un studijas producents, kurš darbojas “Kreisā Krasta” studijā. Ir viens no hiphopa projekta “MUUD” dibinātājiem. Nupat izdevis maksi singlu “Jāvinnē”, kā arī piedalījies visu KK albumu ierakstos un pēcapstrādē.

E.V. izceļas ar īpaši tehnisku un ātru repu. Brīvrunu profesionālis un “Latvijas ātrākais repertags #2” autors. Šogad izdeva albumu angļu valodā “Smoke & Mirrors”.

Ivans Baigais līdz šim publicējis divus solo albumus, tostarp miksteipu ar 50 kompozīcijām “Zolitūdes panti”.

Misters Krūmiņš ir apvienības KK dalībnieks kopš 2019.gada. Projektā “MUUD” darbojos kā autors un izpildītājs.

Henrijs Mucenieks (hiphopa aprindās zināms kā Henny) KK apvienībai pievienojās šogad, līdz šim piedalījies gan KK, gan “MUUD” dziesmu tapšanā kā vokālists un bītmeikers. Ilggadējs rokgrupas “Līvi” ģitārists.

TURPINĀJUMĀ SEKOS DJ EX DA BASS

[EX] DA BASS vārds Baltijas klubu kultūrā ir zināms jau vairāk nekā 25 gadus. Viņa kontā ir vairāki deju mūzikas hīti: “Riga Nights”, “Boring Games”, “Like A Melody”, “Love Is A Gift”, “Find My Way”un citi, kā arī viņš ir radījis vairākus klubos un radio stacijās bieži dzirdamus remiksus – tādus kā: “Love Injected”, “Heartbeat”, “Someone Who Needs Me”, “Line”, “Funny Girl”, “Like I Do”, kas atzinīgi novērtēti arī ārpus Baltijas robežām. Viņš vēl arvien ir ne tikai viens atpazīstamākajiem un profesionālākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš Arēnā Rīga iesildīja pašu David Guetta un festivālā Weekend Festival Baltic trīs gadus pēc kārtas pārstāvēja Latviju, bet arī iknedēļas EHR radio raidījuma Party Service vadītājs, mūziķu trio 3Live Project dalībnieks, pasākumu organizators, producents un autosportists. 

BEZMAKSAS
Darbosies arī āra kafejnīca!

Pēdējās izmaiņas: 01.07.2022.