Aglonas pagasta svētki

09.07.2022 10:00
Aglonas brīvdabas estrāde

9. jūlijā Aglonas pagasta svētki

Aglonas pagasta svētkus iesāksim ar Trako skrējienu pa Tartakas upi Jaunaglonā (starts pie vecajām Kameņecas dzirnavām). Tas ir fantastisks piedzīvojums, ko tev obligāti jāpiedzīvo. Piesakies pa tālr.: 29910288 (Andris).

Šogad pagasta svētkos sumināsim arī piecgadniekus Bērnības svētkos un astoņpadsmitgadniekus Pilngadības svētkos!

Zinātniskais teātris Laboratorium aicina ikvienu uz interaktīvo šovu, kur vadītāji kopā ar dalībniekiem veiks eksperimentus un zinātniskus trikus, kas bērniem un pieaugušajiem ļaus ieraudzīt zinātni pavisam jaunā gaismā. Piepūšamās atrakcijas gaidīs bērnus pēc šova un piecgadnieku sumināšanas.

Aglonas BJBLPC “Strops” varēsi iemēģināt jauno rāpšanās sienu, uzspēlēt lielformāta āra spēles, uzcelt būves no iglu klučiem un odmi blokiem. Turpināsim svinēt svētkus ar amatierkolektīviem, kur sumināsim Pilngadniekus, bet Rūta Dūduma – Ķirse mūs aizvedīs muzikālā ceļojumā koncertprogrammā “Dvēseles dziesma”. Tas ir stāsts par meklējumiem, kad uz vienas skatuves satikās dziedātāja Rūta Dūduma un komponists Jānis Ķirsis. Tas kopīgi rosinājis un iedvesmojis radīt gan Jāņa Ķirša oriģinālmūziku balsij un klavierēm, gan arī aranžēt latviešu komponistu dziesmas jaunās skaņās. Koncertā izskanēs tādi skaņdarbi kā “Dvēseles dziesma” (Ē.Ešenvalds) , “Ķiršu lietus” (Z. Liepiņš) , “Lūgums” (R.Pauls) – tie ir tikai daži, kas izskanēs programmā, kas veltīta mīlestībai. Tā ir arīdzan muzikāla satikšanās ar tautā iemīļotiem autoriem, kuri pieskārušies mīlestības skaistumam- ilgām, vientulībai, cerībai.

Vakarā lustēsim zaļumballē kopā ar Normundu Liepiņu un Kristīni Šomasi!

Ieeja brīva

Pēdējās izmaiņas: 30.06.2022.