Preiļu Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā tikšanās ar rakstnieci Džeinu Šteinbergu

22.04.2022 13:00

VKKF projekta “Vēl tuvāk grāmatai” ietvaros 22. aprīlī plkst.13:00 Preiļu GB Bērnu literatūras nodaļā tikšanās ar rakstnieci Džeinu Šteinbergu.

Džeina Šteinberga (1980) ir fantāzijas un fantastikas darbu autore un mūziķe. Pieredzi rakstīšanā un padziļinātas zināšanas par procesiem sabiedrībā guvusi kopš 2000. gadu sākuma, strādājot vadošajos Latvijas preses izdevumos, reklāmas aģentūrās un sabiedrisko attiecību birojos, kā arī iegūstot sociālo zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātē.

Džeina Šteinberga ir “Apgāda Zvaigzne ABC” fantāzijas un fantāzijas konkursu “Sapņu laiks” divkārtēja laureāte, darbi publicēti krājumos “Zilie jūras vērši” un “Piena ceļa dvēseles”. Fantāzijas un fantastikas stāsti publicēti arī citviet Latvijas periodikā. 2020. gada nogalē “Zvaigzne ABC” laida klajā Džeinas Šteinbergas debijas romānu – zinātniskās fantastikas distopiju “Lasītāja”. Grāmata Latvijas Nacionālās bibliotēkas 2021. gada Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas izlasē vecuma kategorijā 15+ ieguva 1. vietu.

Ārpus literatūras sevi realizē mūzikā kā simfoniskā metāla projekta “Oceanpath” taustiņinstrumentāliste, tekstu un konceptu autore. Profesionālo gandarījumu rod kā radošā direktore un mediju attiecību speciāliste sabiedrisko attiecību projektos.

Preiļu Galvenās bibliotēkas
Bērnu literatūras nodaļas vadītāja
Solvita Erta

Pēdējās izmaiņas: 20.04.2022.